Marketingový pracovník

Phoenix Investor SK, s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 3, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1.000,-€ brutto pri plnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava a editácia PR článkov a vedenie firemného blogu. Príprava prezentačných materiálov.
• online aj offline marketing a projektová koordinácia marketingových aktivít podľa potrieb spoločnosti
• Administrácia webových stránok
• sledovanie aktuálnych trendov v online marketingu - spolupráca na inováciách v e-commerce oblasti
• Aktívna spolupráca pri zabezpečovaní eventov (seminárov, konferencií, kongresov) a súťaží
• Objednávanie reklamných predmetov
• Vyhľadávanie potenciálnych miest na usporadúvanie spoločenských akcií a podujatí
• Kontrolovanie a koordinovanie činností externých dodávateľov
• Aktívna telefonická a osobná komunikácia s kolegami

• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
• príjemné pracovné prostredie a mladý priateľský kolektív
• možnosť HomeOffice
• zodpovedajúce platové ohodnotenie
• možnosť získania znalostí a skúseností z finančnej oblasti
• trvalý pracovný pomer, pevná pracovná doba
• stravné lístky, jazykový kurz, firemné akcie a iné
• zľava na firemné služby
• vzdelávacie kurzy, školenia
• občerstvenie na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Čo očakávame?
• Proaktívneho kreatívca, ktorý rád hľadá inovatívne prístupy, rozmýšľa proklientsky, vie komunikovať s ľuďmi, má skúsenosti so sociálnymi sieťami a s copywritingom, dokáže zastrešiť projekt od A po Z
• Adobe Photoshop a Adobe Illustrator výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne v oblasti marketingu, žurnalistiky alebo ekonómie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft office - pokročilý - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax na obdobnej pozícii podmienkou, v eventovej agentúre výhodou, skúsenosti s organizovaním podujatí
• kreativitu, vkus a estetické cítenie
• komunikačné a prezentačné schopnosti na veľmi dobrej úrovni
• precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• flexibilita, schopnosť systematickej práce
• odolnosť voči stresu, časovú flexibilitu
• zameranie na dosiahnutie cieľa/výsledku
• dobrú znalosť slovenského pravopisu
• veľmi dobré počítačové znalosti
• zodpovednosť pri riešení úloh
• príjemné vystupovanie a tímový duch
• pozitívny prístup k zmenám

Spoločnosť Phoenix Investor SK, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním a poradenskou činnosťou v oblasti investícií. Naša firma pôsobí od roku 2016 na Slovensku, v Českej republike a Rakúsku. Zakladáme si na úzkej spolupráci s klientom, rokujeme transparentne a dôverne. Máme víziu stať sa investičnými expertmi v nezávislom finančnom poradenstve pre všetkých náročných zákazníkov z privátneho sektora.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Gorkého 3
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 4035005  Dátum zverejnenia: 17.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac