4 EUR/hod.

Čašník/barman

Phobos Group s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu piváreň Luxor hľadáme kandidátov na pozíciu čašník/barman. Hľadáme zamestnancov na dennú zmenu (podávanie denných menu cca od 9:00-16:00) a poobednú zmenu (od 15:00).
Náplňou práce bude:
- obsluha zákazníkov
- čapovanie piva a príprava nápojov
- inventúrne práce
- komunikácia si zákazníkom a ďalšie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 €

Finančné a nefinančné benefity. Individuálne výkonnostné odmeny, účasť na školeniach, možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme každému kandidátovi za prejavený záujem.

Životopis zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia na ktorú sa uchádzač hlási si vyžaduje komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, slušnosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať v kolektíve a ochota učiť sa nové veci.

Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa podnikaním v oblasti gastronómie a služieb.

Biela 3
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
ID: 3496520   Dátum zverejnenia: 13.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 €