Pokladník v modernom bistre / TUK TUK by Phočkáreň

Pho, s. r. o.

Kaufland Bratislava-Nové Mesto, Trnavská cesta 41/ A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacPreplatené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme PHOsily do TUK TUK by PHOčkáreň!
Hint: Vietnamčinu ani paličky ovládať nemusíte

❤️ TUK TUK je moderné vietnamské bistro pod taktovkou PHOčkárne, ktoré aktuálne prijíma kolegyne / kolegov na trvalý pracovný pomer. Hľadáme nadšených šikovníkov, ktorí hľadajú dlhodobú prácu, príjemný kolektív a chuť budovať TUK TUK.

Nástupná mzda je 1100€ brutto + tringelty + individuálne vianočné a iné bonusy.

Momentálne obsadzujeme pozíciu pokladníkov na trvalý pracovný pomer - čo je našou prioritou.
Prax s predajom v gastro zóne v OC nie je nevyhnutná, ale je vítaná.

✨Vaša náplň práce bude:
- obsluha hostí na pokladni
- výdaj jedál
- udržiavanie čistoty na rajóne

Počas jednotlivých vĺn pandémie sme zapojili všetky naše skúsenosti v odbore a tak naši kolegovia - pokladníci neutrpeli na pravidelnom príjme.

Ponúkame stabilitu v príjemnom kolektíve a to aj počas pandemických obmedzení. Pracovná doba TUK TUK na Trnavskej ceste: krátky-dlhý týždeň 8:30 - 20:00 hod. ❤️

✅ mzda na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
✅ transparentnosť
✅ žiadne čierne peniaze
✅ zabezpečená strava počas smeny
✅ sprepitné
✅ MultiSport karta
✅ 30% zľava na sortiment
✅ skvelý a priateľský tím
✅ teambuildingy
✅ účasť na festivaloch
✅ malá fluktuácia zamestnancov
✅ možnosť extra hodín na ďalších našich prevádzkach v prípade záujmu

DȎLEŽITÉ: Uchádzači, prosím zašlite nám Váš životopis s fotografiou.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorých uznáme za vhodných na výkon tejto práce. Tešíme sa na Vás ❤️

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

❤️ dochvíľnosť
❤️ serióznosť
❤️ dôslednosť
❤️ zodpovednosť
❤️ schopnosť komunikácie so zákazníkmi

PHOčkáreň a jej sesterská prevádzka TUK TUK je moderné bistro, ktoré prináša autentické vietnamské jedlo a cez neho náš príbeh tvrdej práce a dlhej cesty. Rozvíjame slow fast food koncept s ponukou zdravého vietnamského jedla z kvalitných surovín.
Za Phočkárňou stoja manželia Lucia Huong a Jozef, ktorí vybudovali rodinný podnik s veľkými ambíciami.
Preto je u nás náš zamestnanec ako rodina. Veríme, že len šťastný zamestnanec bude rád chodiť do práce, tešiť sa z dobre odvedenej práce a poskytovať vysokú kvalitu služieb.
ID: 4221554  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac