Pokladník - Pho / Avion Eurovea od 1100 EUR Brutto

Pho, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše existujúce aj plánované reštaurácie hľadéme nových kolegov. Jedná sa o BORY MALL, AVION a EUROVEA. Je možnosť vybrať si miesto aj smeny.
V EUROVEA budeme súčasťou konceptu REGAL STREET FOOD s Foodstock, Thali, Barskde a Buchtárňou!
Hľadáme nadšených kolegov, ktorí hľadajú dlhodobú prácu, príjemný kolektív a chuť budovať PHOčkáreň - moderné bistro s ázijskou kuchyňou.
Prax nie je nevyhnutná, prijmeme rovnako študentov, absolventov ako aj mamičky s deťmi.
Termín nástupu je orientačný.

Tvoja náplň práce bude:
- obsluha hostí na pokladni
- udržiavanie čistoty za barom

Výhody:
- mzda na účte vždy do 10. dňa v mesiaci
- transparentnosť - žiadne čierne peniaze
- zabezpečená strava počas smeny
- sprepitné
- 25% zľava na sortiment
- zľavy v obchodoch BORY MALL
- skvelý a priateľský tím
- zážitkové teambuildingy
- bonus za odporučenie nových kolegov
- možnosť rastu
- účasť na festivaloch GRAPE a POHODA

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači, prosím zašlite životopis a sprievodný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.1.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Český jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme:

- úsmev
- pozitívny vzťah k zákazníkovi
- minimálne základy angličtiny vítané
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť

PHOčkáreň je moderné bistro, ktoré prináša autentické vietnamské jedlo a cez neho náš príbeh tvrdej práce a dlhej cesty. PHOčkáreň je slow fast food koncept s ponukou zdravého vietnamského jedla z kvalitných surovín.
Za Phočkárňou stoja manželia Lucia Huong a Jozef, ktorí vybudovali rodinný podnik s veľkými ambíciami.
Preto je u nás náš zamestnanec ako rodina. Veríme, že len šťastný zamestnanec bude rád chodiť do práce, tešiť sa z dobre odvedenej práce a poskytovať vysokú kvalitu služieb.

Adresa spoločnosti

Pho, s.r.o.
Račianska 24B
83102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Simekova
Tel.: +421910569579
E-mail: poslať životopis
ID: 3552088   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 EUR