Pokladník - Pho / Avion Eurovea od 1100 EUR Brutto

Pho, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše existujúce aj plánované reštaurácie hľadáme nových kolegov. Jedná sa o BORY MALL, AVION a EUROVEA. Aktuálne obsadzujeme pozície v Eurovea a Avion.
V EUROVEA sme súčasťou konceptu REGAL STREET FOOD s Foodstock, Thali, Barskde a Buchtárňou!
Hľadáme nadšených kolegov, ktorí hľadajú dlhodobú prácu, príjemný kolektív a chuť budovať PHOčkáreň - moderné bistro s ázijskou kuchyňou.
Prax nie je nevyhnutná, prijmeme rovnako študentov, absolventov ako aj mamičky s deťmi.
Termín nástupu je orientačný.

Tvoja náplň práce bude:
- obsluha hostí na pokladni
- udržiavanie čistoty za barom

Výhody:
- mzda na účte vždy do 10. dňa v mesiaci
- transparentnosť - žiadne čierne peniaze
- zabezpečená strava počas smeny
- sprepitné
- 25% zľava na sortiment
- zľavy v obchodoch BORY MALL
- skvelý a priateľský tím
- zážitkové teambuildingy
- bonus za odporučenie nových kolegov
- možnosť rastu
- účasť na festivaloch GRAPE a POHODA

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači, prosím zašlite životopis a sprievodný list.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Český jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme:

- úsmev
- pozitívny vzťah k zákazníkovi
- minimálne základy angličtiny vítané
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť

PHOčkáreň a jej sesterská prevádzka TUK TUK je moderné bistro, ktoré prináša autentické vietnamské jedlo a cez neho náš príbeh tvrdej práce a dlhej cesty. Rozvíjame slow fast food koncept s ponukou zdravého vietnamského jedla z kvalitných surovín.
Za Phočkárňou stoja manželia Lucia Huong a Jozef, ktorí vybudovali rodinný podnik s veľkými ambíciami.
Preto je u nás náš zamestnanec ako rodina. Veríme, že len šťastný zamestnanec bude rád chodiť do práce, tešiť sa z dobre odvedenej práce a poskytovať vysokú kvalitu služieb.
ID: 3552088  Dátum zverejnenia: 7.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiac1000 EUR