Regionálny manažér - Trenčín

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 086 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou veľkej transformácie v tabakovom priemysle? Chceš byť pri budovaní sveta, v ktorom budú cigarety nahradené výrobkami bez dymu? Máš talent na riadenie, motivovanie ľudí a vieš ovplyvňovať ostatných? Motivuje ťa rôznorodá, dynamická práca, stretávanie sa s ľuďmi a rád/rada meníš pracovné prostredie? Potom hľadáme teba.

Regionálny manažér riadi, motivuje a rozvíja oblastný obchodný tím vo zverenom regióne Trenčianského kraja so sídlom v Žiline. Zodpovedá za implementáciu obchodnej stratégie vo všetkých predajných kanáloch a prispieva rastu kľúčových značiek na trhu. Prostredníctvom svojho tímu podporuje a buduje kategóriu bezdymových výrobkov a konvenčných tabakových výrobkov.

Náplň práce
➲ riadenie, rozvoj a motivácia 5 priamych podriadených, z toho 2 tímlídrov, z ktorých každý vedie tím cca 10-15 externých zamestnancov
➲ zodpovednosť za dosahovanie obchodných výsledkov vo zverenom regióne
➲ Správa predajných kanálov:
  • Vlastná sieť prémiových IQOS predajní a partnerských predajných miest.
  • Riadenie externého obchodného tímu so zameraním na akvizičnú činnosť v kategórii bezdymových výrobkov.
➲ analyzuje výkonnosť jednotlivých oblastí, navrhuje a realizuje rozhodnutia s cieľom maximalizovať výkonnosť regiónu a tímu.
➲ prostredníctvom tímu zaisťuje exekúciu aktivít, komunikáciu, vzdelávanie zákazníkov a zvyšuje povedomie o produktoch so zníženým rizikom
➲ spolupráca s partnerskou agentúrou, s ostatnými oddeleniami a participácia na regionálnych a medzinárodných projektoch

  • 13th & 14th salary
  • Extra days off
  • Flexible working time
  • Supplementary pension plan (III. pillar)
  • Life & accident insurance
  • MultiSport Card
  • Employee Assistance Program
  • Opportunities for career development & growth
  • Work for a multinational company - certified Equal Salary & TopEmployer

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo hľadáme?
➲ aspoň 5 ročné skúsenosti v oblasti obchodu v FMCG segmente (rýchloobrátkový tovar), z toho minimálne 2 roky praxe vo vedení tímu
➲ preukázateľné leaderstvo a schopnosť motivovať ostatných k napĺňaniu cieľov
➲ Anglický jazyk na pokročilej úrovni B2+
➲ dobrá znalosť lokálneho trhu a prostredia
➲ vodičský preukaz sk. B
➲ Analytické myslenie | Výborné predajné a komunikačné zručnosti | Vytrvalosť | Odolávanie stresu |Schopnosť rozvíjať svojich podriadených

Skutočná hrubá mesačná mzda závisí od skúseností (minimálne však 2.086€)

Uskutočňujeme najväčšiu zmenu tabakového priemyslu za celú dobu jeho existencie. Prinášame dospelým fajčiarom menej škodlivé produkty, ktoré jedného dňa úplne nahradia cigarety. Buďte súčasťou tejto premeny – pridajte sa do nášho tímu.

Philip Morris International is the world’s leading international tobacco company, with a diverse workforce of around 80,000 people. Six of the world's top international 15 brands, spanning more than 180 markets, are ours, including Marlboro, the world's number one. We operate 48 production facilities in 32 different countries.
Over the last decade we’re dedicated to doing something very dramatic – replacing cigarettes with the smoke-free products that we’re developing and selling.
That’s why we have a total of over 400 dedicated scientists, engineers, and technicians developing less harmful alternatives to cigarettes. It’s the biggest shift in our history. And it’s the right one for our consumers, our company, our shareholders, and society.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Vačok
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4282562  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 086 EUR/mesiac