Indirect Retail Executive

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 118 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovensko, Bratislava

Chceš byť súčasťou svetovej zmeny? Chceš byť pri budovaní sveta, v ktorom budú cigarety nahradené výrobkami bez dymu? Máš talent na riadenie, motivovanie ľudí a vieš ovplyvňovať ostatných? Motivuje ťa rôznorodá, dynamická práca, stretávanie sa s ľuďmi a rád/rada meníš pracovné prostredie? Potom hľadáme teba.

Náplň práce

  • Navštevovať personál v miestach predaja a informovať ich o aktuálnych zmenách;
  • Školením personálu zabezpečovať, aby kvalita služieb v mieste predaja spĺňala naše štandardy;
  • Identifikovať príležitosti na kontakt so spotrebiteľmi;
  • Plánovať, realizovať a vyhodnocovať obchodné aktivity na podporu predaja, zviditeľnenie značky a zvýšenie visibility a dostupnosti našich produktov;
  • Koordinovať a dohliadať na prácu a výsledky externých pracovníkov;
  • Udržiavať výborné vzťahy s našimi obchodnými partnermi;
  • Úzko spolupracovať s ostatnými oddeleniami pri dosahovaní vízie bezdymovej budúcnosti Slovenska.

– garantovaný 13. a 14. plat
– služobné vozidlo aj na súkromné účely
– dni voľna navyše
– flexibilný pracovný čas
– doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
– životné a úrazové poistenie
– možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
– práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu, certifikovaný Equal Salary a TopEmployer zamestnávateľ

Spodná hranica hrubej mesačnej mzdy: 1.118€ (aktuálna mzda závisí od skúseností)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne 1 rok na pozícii obchodného zástupcu v FMCG (rýchloobrátkový tovar) alebo podobná skúsenosť;
  • Slovenčina na úrovni materinského jazyka (C1+) a angličtina na komunikatívnej úrovni (B1);
  • Dobré komunikačné schopnosti, zodpovedný prístup, samostatnosť;
  • Silná orientácia na zákazníka;
  • Vodičský preukaz B - aktívny vodič.

Philip Morris International is the world’s leading international tobacco company, with a diverse workforce of around 80,000 people. Six of the world's top international 15 brands, spanning more than 180 markets, are ours, including Marlboro, the world's number one. We operate 48 production facilities in 32 different countries.
Over the last decade we’re dedicated to doing something very dramatic – replacing cigarettes with the smoke-free products that we’re developing and selling.
That’s why we have a total of over 400 dedicated scientists, engineers, and technicians developing less harmful alternatives to cigarettes. It’s the biggest shift in our history. And it’s the right one for our consumers, our company, our shareholders, and society.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Vačok
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4101270  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 118 EUR/mesiac