Communications Specialist

Philip Morris Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bratislava, Slovakia

Našu minulosť zmeniť nemôžeme, ale budúcnosť áno. Veríme v budúcnosť bez dymu, preto podnikáme rad krokov vedúcich k zrealizovaniu našej vízie. Poď do toho s nami! Hľadáme niekoho, kto je rád v centre diania a rád by sa stal súčasťou medzinárodnej spoločnosti.
Na naše oddelenie pre externú komunikáciu hľadáme, STÁŽISTU/KU NA POZÍCIU COMMUNICATIONS SPECIALIST.

ČO BUDEŠ MAŤ NA STAROSTI?

  • Podieľať sa na práci komunikačného oddelenia.
  • Administratívne podporovať tím tak, aby všetko klapalo ako je potrebné.
  • Podieľať sa na príprave materiálov, reportov a prezentácií pre manažérov a externých partnerov.
  • Podieľať sa na organizácii dôležitých podujatí spoločnosti (napr. tlačové konferencie a podujatia pre médiá).
  • Nebudeš na to sám/sama, budeš súčasťou nášho tímu.

BEZ ČOHO SE NEZAOBÍDEŠ A MY VEĽMI UVÍTAME:

  • Mal/a by si byť aktuálne ŠTUDENTOM vysokej školy (dokončený bakalársky titul) a mať už nejaké skúsenosti v rámci internshipu, trainee programov, atď. Pokiaľ to bude v medzinárodnej korporácii v oblasti FMCG, je to veľké plus!
  • Slovenčina je nevyhnutnosťou! A keďže sú v širšom tíme aj kolegovia z iných štátov, ANGLIČTINU využiješ takmer denne a jej dobrá znalosť bude veľké plus.
  • PREHĽAD - mal/a by si mať všeobecný prehľad, vedieť, čo sa aktuálne nielen u nás, ale aj vo svete deje. Tiež by si mal/a mať základnú orientáciu v oblasti médií.
  • KOMUNIKATÍVNOSŤ - bez toho to na oddelení, ktoré má na starosti externú komunikáciu spoločnosti, naozaj nejde. Základom je správny obsah a štruktúra, budeš komunikovať nielen s kolegami, ale aj s ďalšími partnermi a inštitúciami.
  • SEDLIACKY ROZUM A PODNIKAVOSŤ - dokážeš sa nad vecami zamyslieť, a ak Ti to nedáva zmysel, opýtaš sa? Vypadne z teba čas od času pár dobrých nápadov?
  • MS OFFICE - občas je potrebné urobiť nejakú prezentáciu, tabuľku alebo pripraviť report, prípadne zorganizovať schôdzku v MS OUTLOOK, POWERPOINT sa bude hodiť.
  • V súčasnosti pracujeme len z domova, a hoci sa pravidelne vídame virtuálne, nemal/a by si byť tým zaskočený/á.

ČO TI ZA TO PONÚKAME:
  • Platenú stáž na 20 hodín / týždenne v tíme medzinárodnej spoločnosti.
  • Flexibilné rozvrhnutie pracovného času a zároveň čiastočnú prácu z domova.
  • Stravné lístky a veľa reštaurácií v okolí, kde ich môžeš uplatniť.
  • Kaviareň a supermarket priamo v budove.
  • Účasť na zaujímavých zamestnaneckých akciách.
  • Príležitosť pracovať v skvelom tíme a naučiť sa veľa nových vecí.
  • Work for a multinational company - certified Equal Salary & TopEmployer
  • Positive working environment

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Philip Morris International Inc. (PMI) je vedúcou medzinárodnou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti tabakového priemyslu, ktorej portfólio zahŕňa šesť z 15 najpredávanejších svetových značiek cigariet vrátane najpredávanejšej značky cigariet na svete. Produkty PMI sa predávajú vo viac ako 180 krajinách sveta. V roku 2014 bol odhadovaný celosvetový podiel našej spoločnosti na trhu s cigaretami, mimo územia USA 15.6%, resp. 28.6% mimo územia Číny a USA. Viac informácií získate na: www.pmi.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Galvaniho 15/A
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Vačok
E-mail: poslať životopis
ID: 4025521  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.