Regionálny manažér Žilina

Philip Morris Slovakia s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žilina, Slovensko

Regionálny manažér riadi, vedie a motivuje obchodný tím vo zverenom regióne so sídlom v Žiline. Je zodpovedný za kategóriu „produkty so zníženým rizikom“. Koordinuje všetky aktivity v regióne a vyhľadáva obchodné príležitosti s dôrazom na dosiahnutie konverzií dospelých fajčiarov na produkty so zníženým rizikom. Maximalizuje dosiahnutie objemového a podielového rastu značky a ziskovosti v zverenom regióne. Spolupodieľa sa na vytváraní Slovenska bez dymu.

Náplň práce

➲ riadenie, rozvoj a motivácia 4-6 priamych podriadených - tímlídrov, z ktorých každý vedie tím cca 10-15 externých zamestnancov
➲ zodpovednosť za dosahovanie obchodných výsledkov vo zverenom regióne
➲ podieľa sa na príprave a riadení všetkých procesov v oblasti výberu ľudí, skladového hospodárstva a inventúry majetku v spolupráci s regionálnym zástupcom partnerskej agentúry
➲ spolupráca s partnerskou agentúrou, s ostatnými oddeleniami a participácia na lokálnych aj regionálnych projektoch

Čo hľadáme?

➲ aspoň 5 ročné skúsenosti v oblasti obchodu v FMCG segmente (rýchloobrátkový tovar), z toho minimálne 2 roky praxe vo vedení tímu
➲ preukázateľné leaderstvo a schopnosť motivovať ostatných k napĺňaniu cieľov
➲ Anglický jazyk na pokročilej úrovni B2+
➲ dobrá znalosť lokálneho trhu a prostredia
➲ vodičský preukaz sk. B
➲ Analytické myslenie | Výborné predajné a komunikačné zručnosti | Vytrvalosť | Odolávanie stresu

Čo ponúkame?

➲ garantovaný 13. a 14. plat
➲ služobné vozidlo aj na súkromné účely
➲ dni voľna navyše
➲ flexibilný pracovný čas
➲ doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
➲ životné a úrazové poistenie
➲ možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
➲ práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu, certifikovaný Equal Salary a TopEmployer zamestnávateľ

Skutočná hrubá mesačná mzda závisí od skúseností (minimálne však 1.947€)

Deadline na podanie prihlášky: 15.5.2019

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Philip Morris International Inc. (PMI) je vedúcou medzinárodnou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti tabakového priemyslu, ktorej portfólio zahŕňa šesť z 15 najpredávanejších svetových značiek cigariet vrátane najpredávanejšej značky cigariet na svete. Produkty PMI sa predávajú vo viac ako 180 krajinách sveta. V roku 2014 bol odhadovaný celosvetový podiel našej spoločnosti na trhu s cigaretami, mimo územia USA 15.6%, resp. 28.6% mimo územia Číny a USA. Viac informácií získate na: www.pmi.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Galvaniho 15/A
821 04 Bratislava
ID: 3654972   Dátum zverejnenia: 29.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Skutočná hrubá mesačná mzda závisí od skúseností (minimálne však 1.947€)