IQOS Partner Lead (Sales Team Leader)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Spodná hranica hrubej mesačnej mzdy: 1.200€ (aktuálna mzda závisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Deadline na podanie prihlášky: 31.3.2019

Košice/Prešov, Slovensko

Chceš byť súčasťou svetovej zmeny? Chceš byť pri budovaní sveta, v ktorom budú cigarety nahradené výrobkami bez dymu? Máš talent na riadenie, motivovanie ľudí a vieš ovplyvňovať ostatných? Motivuje ťa rôznorodá, dynamická práca, stretávanie sa s ľuďmi a rád/rada meníš pracovné prostredie? Potom hľadáme teba.

Aká bude tvoja náplň práce?

➲ pripravovať plán, a usmerňovať a kontrolovať plnenie zmluvných povinností určeným dodávateľom poskytujúcim služby IQOS partnerov - komunitných aktivátorov
➲ poskytovať dodávateľovi potrebnú súčinnosť pri nábore, zabezpečovaní tréningov, mentoringu a informovanosti komunitných aktivátorov
➲ monitorovať výkon dodávateľa a iniciovať potrebné nápravy
➲ vyhľadávať príležitosti v pridelenom regióne na prezentovanie bezdymových tabakových výrobkov ako alternatíva fajčenia plánovať a organizovať stretnutia a rôzne podujatia pre konečných spotrebiteľov bezdymových tabakových výrobkov
➲ reportovať výsledky dodávateľa a jeho aktivít do vnútra spoločnosti

Čo hľadáme?

➲ obchodnícke skúsenosti (ako obchodný zástupca / brand manager / vedúci alebo tímlíder obchodného tímu a pod.)
➲ schopnosť vytvárať a riadiť diverzné tímy, viesť a motivovať ľudí
➲ vodičské zručnosti
➲ slovenský jazyk na úrovni materinského jazyka, znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
➲ orientácia na zákazníka, orientácia na výsledky, podnikavosť, plánovanie
➲ schopnosť riadenia zmeny a flexibilita
➲ miesto bydliska v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Philip Morris International is the world’s leading international tobacco company, with a diverse workforce of around 80,000 people. Six of the world's top international 15 brands, spanning more than 180 markets, are ours, including Marlboro, the world's number one. We operate 48 production facilities in 32 different countries.
Over the last decade we’re dedicated to doing something very dramatic – replacing cigarettes with the smoke-free products that we’re developing and selling.
That’s why we have a total of over 400 dedicated scientists, engineers, and technicians developing less harmful alternatives to cigarettes. It’s the biggest shift in our history. And it’s the right one for our consumers, our company, our shareholders, and society.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Svetlana Davidovičová
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3619787  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spodná hranica hrubej mesačnej mzdy: 1.200€ (aktuálna mzda závisí od skúseností)