Logo PHE Design, s. r. o.

Konštruktér

PHE Design, s. r. o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiac13. a 14ty plat. Odmeny na konci roka. Výška mzdy závislá od seniority.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-návrh konceptu automatických výrobných strojov, voľba komponentov, riešenie konštrukčných problémov

-samostatná konštruktérska činnosť

-komunikácia s dodávateľmi nákupných dielov

-tvorba výkresovej dokumentácie a kusovníkov

-spolupráca pri vypracovávaní koncepčných technických riešení

-práca v jednom z programov Creo Elements/Direct Modeling, Siemens NX, SolidWorks

-práca vyžaduje telefonickú komunikáciu v nemeckom jazyku

Atraktívne projekty pre veľké nemecké strojárske spoločnosti (STIHL, KUKA, Putzmeister, Getrag, Scheuerle)

Možnosť osobného a kariérneho rastu

Jazykové kurzy nemeckého jazyka v priestoroch zamestnávateľa
Individuálne jazykové kurzy nemeckého jazyka hradené do výšky 75%

Odmeny na konci kalendárneho roka

Pohyblivý pracovný čas, časové konto, voľno z nadčasových hodín

Možnosť práce z domu - HomeOffice (aj trvalo v prípade bydliska mimo Košíc, po zaučení prezenčnou formou v Košiciach, dĺžka zaučenia obvykle 1-2 mesiace)

Odmeny za pracovné výročie

Pracovné voľno v prípade darovania krvi

Teambuildingy v priebehu celého roka

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom, prípadne nemeckom jazyku.

Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Konkrétna výška platu je závislá od dĺžky praxe, jazykových a odborných znalostí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
SolidWorks - Pokročilý
Siemens NX - Základy
Siemens Teamcenter - Základy
Windchill - Základy
Creo Elements/Direct - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstvo

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s návrhom automatických výrobných liniek.

Znalosť CAD programov uvedených v inzeráte výhodou.

Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, aktívny prístup k riešeniu problémov , tímový hráč.

Ochota a chuť vzdelávať sa po odbornej a jazykovej stránke.

Konštruktérska kancelária, ktorá sa zaoberá riešením projektov v oblasti strojárstva, návrhom oceľových konštrukcií, prípravkov, automatických výrobných liniek, jednoúčelových strojov a zariadení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Hovan
Tel.: +421904424245
E-mail: poslať životopis
ID: 4813125  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac