Konštruktér s nemčinou

PHE Design, s. r. o.

Miesto práce
Rozvojová 2, 040 11 Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiacNavyše 13 a 14. plat + Odmeny na konci kalendárneho roka podľa ekonomického výsledku. Mzda je závislá na praxi a jazykových znalostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-návrh konceptu automatických výrobných strojov, voľba komponentov, riešenie konštrukčných problémov
-samostatná konštruktérska činnosť
-tvorba výkresovej dokumentácie a kusovníkov
-spolupráca pri vypracovávaní koncepčných technických riešení
-spracovanie výrobnej dokumentácie
-tvorba prezentácií
-komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v nemeckom alebo anglickom jazyku
-práca v programe Creo Elements/Direct Modeling (nie je to PRO E)
-práca v programe Solidworks

Atraktívne projekty pre zahraničné strojárske spoločnosti (STIHL, KUKA, Putzmeister, Getrag, Scheuerle)
Možnosť osobného a kariérneho rastu
Zaučenie v programe Creo Elements / Direct Modeling
Jazykové kurzy nemeckého jazyka hradené do výšky 75%
13. (do výšky 50 %) a 14. plat (do výšky 50% hrubej mzdy)
Odmeny na konci kalendárneho roka
Pohyblivý pracovný čas, časové konto

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom, prípadne nemeckom jazyku a súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Konkrétna výška platu je závislá od dĺžky praxe, jazykových a odborných znalostí.

Uprednostňovaný je nemecký jazyk.

Ponuka nie je vhodná pre absolventov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.4.2021 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
SolidWorks - pokročilý
Autodesk Inventor - pokročilý
NX - pokročilý
Creo Parametric 3.0 - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Strojárstvo
3

Skúsenosti s návrhom automatických výrobných liniek prípadne návrh prípravkov.

Znalosť CAD programov uvedených v inzeráte výhodou.

Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, aktívny prístup k riešeniu problémov , tímový hráč.

Ochota a chuť vzdelávať sa po odbornej a jazykovej stránke.

Konštruktérska kancelária, ktorá sa zaoberá riešením projektov v oblasti strojárstva, návrhom oceľových konštrukcií, prípravkov, automatických výrobných liniek, jednoúčelových strojov a zariadení primárne pre zahraničný trh.

Adresa spoločnosti

PHE Design s.r.o.
Rozvojová 2
040 11 Košice
ID: 4025482  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac