Reagujte bez životopisu

Skladník

PhDr. Gabriela Spišáková - Majster Papier

Miesto práce
Čierny les 1, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacČistá mzda: 900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vykladanie, kontrola a uskladnenie tovaru
*Starostlivosť o skladové zásoby
*Chystanie tovaru z prijatých objednávok
*Vykládka kamiónov
*Manipulačné práce v sklade
*Hmotná zodpovednosť

- stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
- stabilný pracovný čas (7:30 - 16:00 hod.)
- dlhodobý pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti (viac ako 30 rokov na trhu)

Z časových dôvodov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Od úspešného uchádzača budeme požadovať preukázanie bezúhonnosti (výpis z registra trestov).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s riadením vysokozdvižného vozíka výhodou.

Výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca na území SR od roku 1990.
Hlavným ťažiskom je veľkoobchodná činnosť v oblasti predaja hygieny, obalu a HORECA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Vondráček
Tel.: +421904556793
E-mail: poslať životopis
ID: 4607847  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac