Можливість для людей з України

Špecialista na IT služby

PhDr. Andrea Kyselová

Miesto práce
Brno, Česko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Dodržiavanie zásad spoločnosti týkajúcich sa správy IT, bezpečnostných štandardov a výrobcov​

IT infraštruktúra a podpora  (70 %)

  • Podpora a udržateľnosť bezpečnostných štandardov IT štruktúry tak, aby boli v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti
  • Podpora a údržba systému IT infraštruktúry a prístupu k databázam - spolupráca so Service Desk
  • ​Podpora a údržba bezpečného zálohovania a obnovy, vrátane plánovania obnovy po havárii
  • Podpora a údržba infraštruktúry, správy aktív – vrátane Harvéru, životného štýlu, životného cyklu, správy a licencovania softvéru
  • ​Podpora vhodnej úrovne služieb pre certifikovanú a udržiavanú IT infraštruktúru pre: server, klienta, tlačiarne a iné štandardizované periférie, dátovú komunikáciu (LAN, WAN, WLAN, VPN prístup a požadované komponenty) lokálne a vzdialené

Riadenie zákazníkov a zainteresovaných strán (15 %)

  • Optimálna podpora pre koncových používateľov vždy v rámci dohodnutých úrovní služieb
  • ​Podpora používateľom pri vytváraní obchodných návrhov týkajúcich sa našich noriem a zásad
  • Budovanie vzťahu medzi IT a podnikom, aby ste sa stali dôveryhodným partnerom pre poskytovanie hodnoty a vysokej úrovne služieb
  • Udržiavanie dobrých  vzťahov s používateľmi a inými zdrojmi podpory a pomoci

Riadenie a zodpovednosť (15 %)

  • ​Dodržiavanie zásad spoločnosti týkajúcich sa správy IT, bezpečnostných štandardov a výrobcov
  • Zodpovednosť za  príslušnú dokumentáciu, správnosť a aktuálnosť
  • Podporovať a udržiavať dodržiavanie auditu IT infraštruktúry

Náš ideálny kandidát samostatne dokončuje rôznorodé úlohy a uplatňuje znalostí a zručností:

  • Správca IP siete a serveru, vrátane DNS, DHCP
  • využívanie nástrojov zabezpečenia a dodržiavania predpisov (napr. Avanti/MECM, WSUS, Symantec, FireEye)
  • Active Directory, GPO a návrh a podpora politiky
  • Operačný systém Microsoft Windows 10

  • Flexibilný pracovný čas - 4 dni office, 1 deň homeoffice
  • Príležitosti pre vzdelávanie a rast
  • Zamestnanecké benefity (stravné lístky, zdravotná starostlivosť)
  • Práca pre renomovaného zákazníka
  • Konkurenčná mzda a bonusový systém

Informácie o výberovom konaní

Práca sa nachádza v okolí mesta Brno.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je maďarská spoločnosť, ktorá bude uzatvárať pracovný pomer s vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

VMware ESX - Pokročilý
Windws server - Pokročilý
Cisco networking knowlede - Pokročilý
Citrix - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Minimálne 1 rok skúseností v prostredí komplexnej IT infraštruktúry, s využitím poskytovaných IT služieb (service desk, riadenie projektovania prevádzky).
  • Minimálne 1 rok skúseností s poskytovaním podpory IT infraštruktúry pre: server, klientske tlačiarne a iné štandardizované periférie, dátovú komunikáciu (LAN, WAN, WLAN, VPN prístup a požadované komponenty) lokálne a vzdialené
  • Minimálne 1 rok skúseností s nepriamymi interakciami medzi používateľmi/zákazníkmi, využívaním diskusií, riešení problémov a hodnotenia rizík na riešenie problémov zákazníkov
  • Minimálne jeden rok skúseností v práci s dokumentáciou IDT, štandardmi a zásadami,

PhDr. Andrea Kyselová poskytuje svojim zákazníkom personálne poradenstvo a pomoc s výberom nových kvalitných zamestnancov. Zároveň pomáha ľudom nájsť pre nich uplatnenie na trhu práce.
ID: 4790846  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac