Junior Media Specialist / Account Executive

PHD, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OMG hľadá pre svoju agentúru PHD mediálneho špecialistu - juniora, ktorý by sa pripojil k nášmu dynamickému tímu servisu klientom. Ozvi sa nám, ak máš záujem o budovanie úspešných značiek prostredníctvom médií, si zvedavý a chceš osobnostne aj karierovo rásť.

Ako Junior Media Specialist / Account Executive budeš mať na starosti prípravu a realizáciu kampaní v televízii, na internete a v ďalších mediálnych kanáloch. Budeš tiež sledovať priebeh kampaní a vyhodnocovať ich účinok. Staneš sa súčasťou priateľského a súdržného tímu ľudí, ktorí sa vzájomne podporujú.

V práci pre niektorých z našich top klientov sa ti budú hodiť tieto vlastnosti a zručnosti:

• Ovládanie AJ min. na úrovni B2
• Práce s MS Office
• VŠ vzdelanie II. stupňa a/alebo skúsenosť v oblasti marketingu, mediálneho biznisu, reklamného biznisu, marketingového výskumu a analýz
• Nadšenie pre reklamu a médiá, tvorivý, pro-aktívny prístup
• Kritické myslenie, kreativita, komunikatívnosť
• Schopnosť učiť sa nové veci a poučiť sa z chýb
• Zvedavosť, otvorenosť, pozitívne myslenie
• Analytické a strategické myslenie
• Predošlá skúsenosť v obchode, marketingu, reklame, médiách je výhodou.

Spolu s výbornými kolegami a zaujímavou prácou u nás získaš mnohé ďalšie výhody:
• Úvodné zaškolenie a možnosť neustáleho vzdelávania
• Možnosť profesijného a platového postupu
• Výbornú sebarealizáciu v jednej z vedúcich skupín mediálnych agentúr vo svete
• Stabilné zamestnanie a prácu v rámci priateľského kolektívu
• Možnosť rotácie v rámci oddelení firmy na Slovensku a v rámci pobočiek po celom svete
• Skvelú firemnú kultúru založenú na otvorenosti, kolaborácii, podpore, a priateľskej atmosfére
• Užitočné zamestnanecké benefity
• Nástupný plat: 900 – 1100 EUR s možnosťou rastu podľa tvojho zapálenia a výkonov

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM v anglickom jazyku. Motivačný list je podmienkou pre zváženie pracovnej žiadosti. Žiadosti bez motivačného listu nebudú posudzované.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V PHD veríme, že úlohou mediálnej agentúry je pomáhať našim klientom lepšie porozumieť svojim zákazníkom, aby mohli prekonať konkurenciu. Robíme to pre nich kombináciou inovácií, tvorivosti, empatie a zapájaním našich talentov a technológií.

Hľadáme odvážnych, otvorených a zvedavých ľudí, ktorí by sa pripojili k najrýchlejšie rastúcej mediálnej agentúre na svete, ktorá je ideálnym miestom na rozvoj tvojej mediálnej kariéry.
Ľudí, ktorí vnášajú svoje rozmanité postoje, názory a presvedčenia do našej kultúry, v ktorej sa s každým jednotlivcom zaobchádza s rešpektom, a kde každý môže byť sám sebou. Veríme, že prijatie našich rozdielov vedie k stimulujúcemu a inšpiratívnemu prostrediu a tiež k tomu, že každý získa na svet, našu prácu a na seba navzájom nový svieži pohľad.

PHD is a communications agency for media planning and purchasing, part of the Omnicom Media Group (OMG), one of the world's leading providers of media communications with more than 135 branches in more than 80 countries. We are one of the most recognized networks of media and communication agencies and winners of the "EMEA Media Network of the Year".
ID: 4127874  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac