Media Account Manager

PHD, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 800 EUR/mesiacv súlade so skúsenosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OMG hľadá pre svoju agentúru PHD manažéra accountu klientov, skúseného lídra projektov alebo branďáka, ktorý by sa pripojil k nášmu dynamickému tímu servisu klientom. Ak máš záujem o budovanie úspešných značiek prostredníctvom mediálnej komunikácie, toto je rola práve pre Teba.

Ako Media Account Manager budeš mať na starosti prípravu a realizáciu kampaní v televízii, na internete a v ďalších mediálnych kanáloch. Budeš tiež sledovať priebeh kampaní a vyhodnocovať ich dopad. Staneš sa súčasťou priateľského a súdržného tímu ľudí, ktorí sa vzájomne podporujú.

Medzi Tvojimi úlohami bude:
• Prijímanie zadaní od klienta, ich spracovávanie (de-brief interný/externý), príprava projektov, prezentácia a implementácia
• Aktivácia kampaní v médiách, ich optimalizácia a vyhodnocovanie
• Analýzy trhu, konkurenčného prostredia a spotrebiteľa
• Operatívna komunikácia a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi a médiami
• Vedenie strategických a taktických porád obchodného tímu
• Príprava ponúk a ich prezentovanie klientom
• Aktivácia kampaní v médiách – objednávanie, sledovanie a vyhodnocovanie kampaní, odporúčania klientom na optimalizáciu kampaní

Nástupom k nám získaš:
• Kvalitné pracovné prostredie vo výbornom kolektíve ľudí
• Kariérový a platový postup
• Možnosť neustáleho vzdelávania, osobného rozvoja
• Možnosť rotácie v rámci oddelení firmy, skupiny Omnicom Media Group na Slovensku a v rámci pobočiek po celom svete
• Zaujímavé finančné ohodnotenie a zamestnanecké benefity

V prípade záujmu, prosím, pošlite CV spolu s motivačným listom v anglickom jazyku.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Motivačné listy spolu s CV starostlivo posúdime, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Postup do výberového konania je podmienený zaslaním úplnej pracovnej žiadosti, pozostávajúcej z CV a motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

V práci pre niektorých z našich top klientov sa Ti budú hodiť tieto vlastnosti a zručnosti:

 AJ aktívne slovom aj písmom
 VŠ II. stupňa
 3+ rokov pracovných skúseností ako brand manager alebo v spoločnostiach ako reklamná agentúra, mediálna agentúra, eventová agentúra, digitálna agentúra, mediálny vlastník
 Organizačné zručnosti, time manažment, projektový manažment
 Znalosť práce s marketingovými dátami a technológiami (napr. MML/TGI, Adexspot, FB business manager, DoubleClick, Adform ap.) alebo práce s databázami je výhodou
 Nadšenie pre reklamu a médiá, tvorivý, pro-aktívny riešiaci prístup k plneniu úloh
 Komunikačné a vyjadrovacie schopnosti

V PHD veríme, že úlohou mediálnej agentúry je pomáhať našim klientom lepšie porozumieť svojim zákazníkom, aby mohli byť o krok vpred pred konkurenciou. Robíme to pre nich kombináciou inovácií, tvorivosti, empatie a zapájaním našich talentov a technológií. Hľadáme odvážnych, otvorených a zvedavých ľudí, ktorí by sa pripojili k najrýchlejšie rastúcej mediálnej agentúre na svete, ktorá je ideálnym miestom na rozvoj tvojej mediálnej kariéry.
Ľudí, ktorí vnášajú svoje rozmanité postoje, názory a presvedčenia do našej kultúry, v ktorej sa s každým jednotlivcom zaobchádza s rešpektom, a kde každý môže byť sám sebou. Veríme, že prijatie našich rozdielov vedie k stimulujúcemu a inšpiratívnemu prostrediu a tiež k tomu, že každý získa na svet, našu prácu a na seba navzájom nový svieži pohľad.

PHD is a communications agency for media planning and purchasing, part of the Omnicom Media Group (OMG), one of the world's leading providers of media communications with more than 135 branches in more than 80 countries. We are one of the most recognized networks of media and communication agencies and winners of the "EMEA Media Network of the Year".
ID: 4109502  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac