Content Specialist - Špecialista na tvorbu obsahu

PHD, s.r.o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 oblasť internej a externej komunikácie - príprava a realizácia komunikačných stratégií a plánov pre klientov agentúry a interná komunikácia
 príprava tlačových správ a oznámení, poskytovanie informácií, príprava rozhovorov, reakcie na otázky zo strany verejnosti a médií
 digitálna komunikácia – správa sociálnych sietí pre klientov ako aj pre interné potreby, tvorba obsahu a jeho publikovanie
 aktívna spolupráca s médiami, organizácia eventov a TK
 produkcia – komunikácia so subdodávateľmi v rámci content projektov, príprava podkladov
 príprava reportingu a monitoringu pre klienta
 aktívne vzdelávanie sa v oblasti content marketingu, PR a digitálnych platforiem určených na realizáciu a správu kampaní
 kreatívne myslenie
 sledovanie trendov v oblasti content marketingu a PR, ich implementácia do komunikačných stratégií nielen pre klientov agentúry, ale aj PR komunikácie agentúry

 Kvalitné pracovné prostredie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
 Priateľský kolektív
 Zaškolenie do pracovných úloh a permanentné vzdelávanie
 Možnosť neustále sa učiť nové veci, zlepšovať a profesijne rásť
 Zaujímavú tvorivú prácu
 Výborné finančné ohodnotenie a zamestnanecké výhody

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a fotkou na uvedenú e-mailovú adresu. (CV bez motivačného listu nebudú posunuté do výberového konania).
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Žurnalistika, príbuzný odbor alebo prax v obore PR, žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Absolvent VŠ alebo študent VŠ, odbor žurnalistika, príbuzný odbor alebo prax v obore PR, žurnalistika
 Cíti sa dobre prostredí mladých ľudí
 Je otvorený, ambiciózny, baví ho učiť sa nové veci
 Je komunikatívny, dobre ovláda gramatiku SJ a štylizovanie textov
 Ovláda AJ na komunikačnej úrovni, PowerPoint na užívateľskej úrovni
 Absolvovaná prax alebo pracovné skúsenosti počas štúdia sú výhodou

PHD is a communications agency for media planning and purchasing, part of the Omnicom Media Group (OMG), one of the world's leading providers of media communications with more than 135 branches in more than 80 countries. We are one of the most recognized networks of media and communication agencies and winners of the "EMEA Media Network of the Year".
ID: 3479102  Dátum zverejnenia: 21.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800€