Logo PHASE TRADING SK s. r. o.

Dizajnér / Grafik

PHASE TRADING SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 121, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
Už teraz nám chýbaš
1 500 EUR/mesiaczákladný plat + motivačná zložka / finálna mzda bude závisieť od skúsenosti a zručnosti kandidáta / .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa pripojiť k poprednému lídrovi v oblasti dizajnu a sedacieho nábytku na Slovensku? Ak sa nebojíš novej výzvy, baví ťa práca s ľuďmi a rôznymi oddeleniami, tak si to práve ty!

Tvojou úlohou v našom teame bude nasledovné:
- spracovávanie firemnej identity, tvorba firemných a produktových propagačných materiálov, branding predajní
- spracovávanie podkladov pre webovú stránku (vrátanie vizualizácií produktov)
- komunikácia s predajňami a s externými dodávateľmi
- návrh rekonštrukcií a zriaďovanie nových predajní – samostatná príprava vizualizácií
- plánovanie výstav, občasné služobné cesty
Vyžadujeme dennú prítomnosť na centrále v Trenčíne.

Naše požiadavky na teba :
- Adobe _ Illustrator, InDesign, Photoshop – pokročilý
- Rhinoceros 3D,alebo 3D max – pokročilý (prípadne iného 3D programu pre tvorbu interiérového dizajnu)
- AutoCad – znalosť výhodou
- schopnosť rýchlo a kreatívne pracovať, vytvárať vizualizácie
- svedomitosť a kreativita
- zostavovanie inventarizácie na projekte
- dobrá organizácia práce a schopnosť pracovať pod časovým tlakom
- záujem o interiérový dizajn, produktový dizajn, grafiku
- dennú prítomnosť na centrále v Trenčíne

- stabilná práca plná výziev
- flexibilný pracovný čas
- firemný telefón/počítač
- parkovanie priamo pri pracovisku

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu na našu mailovú adresu a tiež portfólia realizovaných prác, príp. projektov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.5.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn produktový, interiérový, grafický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dizajn

Počet rokov praxe

3

Flexibilnosť, kreatívne, ale aj technické myslenie.
Zodpovedný prístup pri plánovaní zaradenia noviniek do ponuky a otváraní nových predajní. Vedieť komunikovať s tímom spolupracovníkov, ale aj pracovať samostatne.

POHODLIE Phase je československým lídrom v oblasti dizajnu a predaja sedacieho nábytku v strednej a vyššej triede. Zastrešujeme produktový dizajn, marketing a predaj, pričom na produkcii spolupracujeme s viacerými lokálnymi výrobcami. Popri vlastnej značke Phase sme aj predajcom luxusných talianskych sedačiek Natuzzi Editions.
Spoločnosť má 29 predajní a vďaka dôslednej analýze aktuálnych trendov a dôrazu na zákaznícky servis patrí k jednej z najobľúbenejších značiek so sedacím nábytkom na československom trhu. Zamestnávame viac ako 90 zamestnancov, pri tržbách takmer 20 miliónov EUR za rok 2022. Za 16 ročnú históriu firmy, boli sedačky Phase dodané do viac ako 100 tisíc domácností.
Ambíciou firmy je stať sa symbolom pre „Pohodlie“, ktoré si u nás nájde každý zákazník. V súlade so stratégiou firmy sme za posledné obdobie pridali do portfólia množstvo nových produktov, a tým vytvorili jedinečnú pozíciu špecialistu na pohodlné sedenie a spanie. Našou ambíciou je upevniť si pozíciu na domácich trhoch a expandovať do zahraničia. Bude to dlhá cesta, na ktorú sa tešíme.

Viac informácií získate na stránke: www.pohodliephase.sk , www.pohodliphase.cz, www.natuzzidesign.cz/ , www.natuzzieditions.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4722109  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac