Sedačky Phase hľadajú kolegu na pozíciu pomocného technika

PHASE TRADING SK s. r. o.

Miesto práce
Veľké Bierovce 274, Trenčiansky kraj, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
650 Eur Brutto + preplatenie nadčasov, diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sedačky PHASE ponúkajú prácu pomocného technika / skladníka / všetkých vekových kategórií.
Rád cestuješ ?
Tvojou úlohou bude práca v teréne v rámci Českej a Slovenskej republiky s našim reklamačným technikom / dovozy sedačiek, donášky a vynášky do bytov a domov/. Súčasťou tvoje práce bude i manipulácia so sedačkami v sklade v Trenčíne / nakládky, vykládky tovaru, spolupráca s pracovníkom skladu /.

Si fyzicky zdatný a zručný ?
Máš príjemné a ústretové vystupovanie ? To je presne to, čo hľadáme. Očakávame promptné reagovanie, flexibilitu, samostatnosť a ochotu spolupracovať v kolektíve a zaradiť sa do nášho teamu. Budeme radi, ak sa staneš jeho súčasťou.

Vhodný uchádzač o túto pozíciu by mal mať predovšetkým chuť s nami spolupracovať, mať možnosť nastúpiť čo najskôr a kladný vzťah k zákazníkom - to ostatné Vás radi naučíme.

Prečo pracovať u nás ?
* na centrále vo Veľkých Bierovciach je veľmi príjemná pracovná klíma, krásne pracovné prostredie , milí kolegovia
* stabilita a zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti s 10-ročnou tradíciou

príjemné pracovné prostredie
atraktívne bonusy, ktoré závisia len od Vašej šikovnosti

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú z kapacitných
dôvodov pozvaní iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť v čalúnnictve je veľkou výhodou.
Príjemné a priateľské vystupovanie vo vzťahu k zákazníkovi.

Naša spoločnosť Phase sedačky sa zaoberá maloobchodným predajom značkových, kvalitných sedacích súprav. Spoločnosť Phase má v súčasnosti otvorených 8 predajní v SR, 13 predajní v ČR.

Viac informácií získate na stránke: www.sedackyphase.sk
www.sedackyphase.cz

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PHASE TRADING SK s.r.o.
Selec 276
913 36 Selec

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Monika Jančová
E-mail: poslať životopis
ID: 3088405   Dátum zverejnenia: 10.10.2017