Prekladateľ / ka - Tlmočník / čka

PHASE TRADING SK s. r. o.

Miesto práce
Veľké Bierovce 274, Trenčín, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť PHASE sedačky a sme stabilným hráčom na poli obchodu s nábytkom. Naša firma je slovenská, má slovenského majiteľa, naše zastúpenie nájdete už viac ako desať rokov na slovenskom a českom trhu. Veľmi radi by sme náš pracovný team doplnili o kolegu / kolegyňu na pozíciu tlmočníka /čku - prekladateľa/ku , ktorého práve hľadáme.

Aká bude vaša pracovná náplň ?
• Preklady textov, príležitostne tlmočenie
• Komunikácia s poľskými firmami e-mailom aj telefonicky
• Úzka spolupráca priamo s majiteľom našej spoločnosti
• Doprovod majiteľa na rokovaní v Poľsku

Ponúkame vám :
• Prácu na DPP / živnosť (cca 40 h / mesiac)
• Možnosť pracovať prevažne na home office
• Skĺbenie pohodlia práce z domu a atraktivity služobných ciest
• Príležitosť získať skúsenosti na obchodných schôdzkach na vysokej úrovni
• Zázemie stabilnej spoločnosti s vybudovaným renomé na trhu
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie

Ak váš pracovná pozícia zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis na adresu [email protected], aby sme vybraného uchádzača mohli telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Poľský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké sú naše predstavy ?
• Poľský jazyk na úrovni C2
• Bezchybný prejav slovom aj písmom (slovenský,
poľsky)
• Užívateľská znalosť práce na PC (MS Outlook, MS
Word, MS Excel, internet)
• Schopnosť pracovať z domova a možnosť
zúčastňovať sa služobných ciest

POHODLIE Phase je československým lídrom v oblasti dizajnu a predaja sedacieho nábytku v strednej a vyššej triede. Zastrešujeme produktový dizajn, marketing a predaj, pričom na produkcii spolupracujeme s viacerými lokálnymi výrobcami. Popri vlastnej značke Phase sme aj predajcom luxusných talianskych sedačiek Natuzzi Editions.
Spoločnosť má 29 predajní a vďaka dôslednej analýze aktuálnych trendov a dôrazu na zákaznícky servis patrí k jednej z najobľúbenejších značiek so sedacím nábytkom na československom trhu. Zamestnávame viac ako 90 zamestnancov, pri tržbách takmer 20 miliónov EUR za rok 2022. Za 16 ročnú históriu firmy, boli sedačky Phase dodané do viac ako 100 tisíc domácností.
Ambíciou firmy je stať sa symbolom pre „Pohodlie“, ktoré si u nás nájde každý zákazník. V súlade so stratégiou firmy sme za posledné obdobie pridali do portfólia množstvo nových produktov, a tým vytvorili jedinečnú pozíciu špecialistu na pohodlné sedenie a spanie. Našou ambíciou je upevniť si pozíciu na domácich trhoch a expandovať do zahraničia. Bude to dlhá cesta, na ktorú sa tešíme.

Viac informácií získate na stránke: www.pohodliephase.sk , www.pohodliphase.cz, www.natuzzidesign.cz/ , www.natuzzieditions.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3086068  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou