630 EUR

Asistentka predaja sedacích súprav - záskok počas materskej dovolenky

PHASE RETAIL THREE s. r. o.

Miesto práce
Kysucká 5, 010 01 Žilina
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
630 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sedačky PHASE ponúkajú prácu odborného predajcu/kyne a to všetkých vekových kategórií pre predajňu v Žiline.
Kolegu/gyňu hľadáme ako záskok počas čerpania materskej dovolenky.

Vhodný uchádzač/ka o túto pozíciu by mal/a mať predovšetkým chuť s nami spolupracovať, mať možnosť nastúpiť čo najskôr a kladný vzťah k zákazníkom - to ostatné Vás radi naučíme.

Prečo pracovať u nás ?
* na predajni v Žiline je veľmi príjemná pracovná klíma, krásne pracovné prostredie , milé kolegyne.
* stabilita a zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti s 10-ročnou tradíciou .
* okrem základného fixu dostávate po skúšobnej dobe pravidelné bonusy v podobe mesačných odmien, ktorých výška závisí len od Vašej šikovnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

630 Eur/mesiac brutto + viaczložková odmena po skúšobnej dobe , ktorá tvorí percentuálnu odmenu z obratu predaja, z predaja akciových sedačiek, typu poťahu a iných príplatkových komponentov

osobný rozvoj (pravidelné školenia v oblasti predaja)
po skúšobnej dobe zamestnanecké zľavy na produkty PHASE
príjemné pracovné prostredie
atraktívne finančné bonusy, ktoré závisia len od Vašej šikovnosti

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú z kapacitných
dôvodov pozvaní iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Príjemné a priateľské vystupovanie, aby sa zákazník u nás cítil výnimočne.

Naša spoločnosť Phase sedačky sa zaoberá maloobchodným predajom značkových, kvalitných sedacích súprav. Spoločnosť Phase má v súčastnosti otvorených 8 predajní v SR, 12 predajní v ČR.

Adresa spoločnosti

PHASE RETAIL THREE s.r.o.
Selec 276
91336 Selec

Kontakt

ID: 3758390   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   630 Eur/mesiac brutto + viaczložková odmena po skúšobnej dobe , ktorá tvorí percentuálnu odmenu z obratu predaja, z predaja akciových sedačiek, typu poťahu a iných príplatkových komponentov