Skladový manipulant

PHARMOS a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Asap
Základná zložka mzdy je 720,- EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa pohybuje podľa plnenia hodnotiacich kritérií v rozmedzí od 800 - 900,- EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na 2 smeny
- manipulácia s liekmi,
- práca so scenerom,
- skladový manipulant - práca s VZV
- udržiavanie poriadku v skladových priestoroch,
Práca je vykonávaná počas pracovných dní PON-PIA, víkendy a sviatky - voľno

- práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti,
- práca v príjemnom a čistom prostredí
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, flexibilita,
- spoľahlivosť pri výkone práce,
- dobrý zdravotný stav, ide o fyzickú prácu.

Veľkodistribúcia liekov a zdravotníckych pomôcok.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3789047  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy je 720,- EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa pohybuje podľa plnenia hodnotiacich kritérií v rozmedzí od 800 - 900,- EUR (brutto) mesačne.