Oral Care Consultant- východné SK

Pharmonia s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 1 800 EUR/mesiacmzda je závislá od skúsenosti kandidáta v danom obore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s dentálnymi a hygienickými klinikami, STOM ambulanciami - región východné SK
- práca s originálnymi produktmi (kvalitné dentálne produkty)
- organizácia vzdelávacích aktivít a odborná edukácia, poradenstvo pre klientov
- budovať nové vzťahy a prehlbovať komunikáciu s klientmi
- projektová činnosť, kooperácia s medical a marketingovým oddelením
- proaktívny prístup a možnosť sa profesijne posúvať
- využívanie AJ v rámci komunikácie v spoločnosti
- pravidelný reporting a práca v CRM systéme

- auto, mobilný telefón, notebook
- práca v medzinárodnej originálnej spoločnosti
- kvalitné portfólio originálnych dentálnych produktov (silné brandy)
- príjemné pracovné prostredie a možnosť sa kariérne posunúť
- motivačné zamestnanecké benefity

V prípade záujmu nám zašlite prosím Váš životopis na email: [email protected] .

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Pharmonia, s.r.o., o.z., so sídlom: Jarošova 1, 831 03 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti predaja dentálnych produktov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy, dentálna hygiena, farmaceutické, veterina, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť v predaji orale care, vo farmaceutickom predaji- výhoda
- vzdelanie dentálna hygiena, biologického, chemického zamerania
- práca s odbornosťou
- silné komunikačné a prezentačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovedný a samostatný prístup
- chuť odborne sa vzdelávať a pracovať na sebe
- komunikatívna AJ

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam, pôsobí na Slovensku a v Čechách. Naša spoločnosť je aktívna v oblastiach:

• personálneho poradenstva - recruitment, executive search
• realizovanie Assessment&Development centra
• outsourcingu

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4590508  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac