Účtovníčka- na skrátený úväzok

Pharmonia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná účtovná a administratívna podpora slovenskej pobočky
- správa objednávok, faktúr, dochádzky, stravných lístkov, cestovných nákladov
- kontaktná osoba s miestnymi úradmi a inštitúciami (banky, daňový, štatistický úrad...)
- príprava platobných príkazov, podkladov, párovanie, práca v informačnom systéme
- sledovať legislatívne a daňové zmeny zákonov na SK
- príprava analýz a reportov, vedenie príslušnej evidencie a dokumentov, archivácia
- personálna agenda, spracovanie miezd
- pravidelný reporting do zahraničia
- práca na skrátený úväzok- 1/2

- práca v priateľskom pracovnom prostredí malej spoločnosti
- zázemie zahraničnej spoločnosti
- čiastočná práca na home office

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na: [email protected]
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Pharmonia, s.r.o., o.z., so sídlom: Jarošova 1, 831 03 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov po dobu 15 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať písomne na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je medzinárodná farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

- skúsenosť na podobnej pozícii -potrebná
- samostatná práca pre účtovníka, zvládnuť agendu SK pobočky
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- ústretový prístup
- pozícia na skrátený, polovičný úväzok

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam, pôsobí na Slovensku a v Čechách. Naša spoločnosť je aktívna v oblastiach:

• personálneho poradenstva - recruitment, executive search
• realizovanie Assessment&Development centra
• outsourcingu

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4546800  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac