Lekár Gynekológ

Pharmonia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
DOHODA
Mzdové podmienky (brutto)
3 700 EUR/mesiacod 3700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

• Lekára, ktorý hľadá menej stresujúcu prácu v rodinnom prostredí
• Doktora s minimálne ukončenou prvou atestáciou v odbore gynekológia a pôrodníctvo
• ponúkame vysokú flexibilitu práce, je možné pracovať aj na polovičný úväzok
• Niekoho, kto rád pracuje samostatne a vie byť nápomocný pacientom

Co Vás čaká?

• Moderné zariadenie a profesionálne pracovné prostredie
• Flexibilná pracovná doba, ktorú si dokážete sám určiť
• Výborné technické vybavenie
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Možnosť plného alebo čiastočného úväzku
• Stabilný a priateľský kolektív

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať!

Najlepšie, keď nám rovno zašlete aj Vaše CV.
[email protected]

Dôvernosť dokumentov je pre nás samozrejmosťou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Hľadáme lekára/lekárku do príjemného súkromného zdravotníckeho zariadenia v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gynekológia a pôrodníctvo

Počet rokov praxe

5

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam, pôsobí na Slovensku a v Čechách. Naša spoločnosť je aktívna v oblastiach:

• personálneho poradenstva - recruitment, executive search
• realizovanie Assessment&Development centra
• outsourcingu

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4464812  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 700 EUR/mesiac