Manažér pre zahraničný obchod

Pharmonia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohoda
1 300 EUR/mesiacod 1300 €/platové nastavenie závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových klientov v rámci krajín EU
- komunikácia s distribučnými spoločnosťami v zahraničí
- prezentácia spoločnosti a jej produktov v oblasti predaja medical devices
- realizácia objednávok, cenové kalkulácie a vyjednávanie podmienok
- analýza trhu a konkurencie
- budovanie trvalých vzťahov so zákazníkmi
- účasť na odborných konferenciách
- aktívna komunikácia na dennej báze v anglickom jazyku
- pravidelný reporting a forecasting podľa definovaných pravidiel

- auto, mobilný telefón, notebook
- práca v stabilnej spoločnosti
- priateľské pracovné prostredie
- odborné zaškolenie
- motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na email: [email protected]
Do predmetu správy uveďte názov inzerovanej pozície. Budeme kontaktovať kandidátov, ktorí zodpovedajú zadaným požiadavkám, dakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pozíciu obsadzujeme spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby zdravotníckeho materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, zahraničný obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadujeme štátnicu z AJ
- silná orientácia na zákazníka
- proaktívny prístup, obchodný drive
- lojalita a etické jednanie
- flexibilita v cestovaní na služobné cesty
- chuť učiť sa a pracovať na sebe

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam, pôsobí na Slovensku a v Čechách. Naša spoločnosť je aktívna v oblastiach:

• personálneho poradenstva - recruitment, executive search
• realizovanie Assessment&Development centra
• outsourcingu

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4428880  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac