Poradíme Vám?

Všeobecná zdravotní sestra – Most

Pharmonia s.r.o.

Místo práce
Most, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
DOHODA
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 Kč/měsícMnoho benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, 30% příplatek za práci v sobotu, stravenky, bonusy)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme

• Všeobecnou zdravotní sestru/bratra bez odborného dohledu
• Mladé i zkušené– věk jakýkoliv
• Komunikativní a vstřícnou zdravotní sestru
• Někoho, kdo ocení solidnost a standardizované postupy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vás čeká

• Moderní pracoviště a profesionální pracovní prostředí
• Specializovaná pracovní náplň, kterou Vás naučíme
• Pracovní doba bez nočních a nedělních směn
• Nadstandartní platové ohodnocení – základ přes 33 000 Kč měsíčně
• Mnoho benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, 30% příplatek za práci v sobotu, stravenky, bonusy)

Informace o náboru

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat! Nejlépe, když nám rovnou zašlete i Vaše CV.
Máte ještě nějaké dotazy? Napište nám, rádi s Vámi Vaše dotazy projednáme. Důvěrnost dokumentů je pro nás samozřejmostí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Poptáváme všeobecnou zdravotní sestru na atraktivní pozici do menšího soukromého zařízení v Mostě. Jedná se o renomované pracoviště se stálým pohodovým kolektivem, které nabízí spousty
benefitů a o své zaměstnance opravdu pečuje.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Všeobecná diplomovaná zdravotní sestra

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pharmonia je mladá dynamicky se rozvíjejcí společnost, působí v oblasti personálního poradenství, outsourcingu a koučování a školení pro farmaceutické společnosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Klára Zbončáková
E-mail: poslat životopis
ID: 4175102  Dátum zverejnenia: 9.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc