Lekári rôznych odborností pre Nemecko

Pharmonia s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
DOHODA
Mzdové podmienky (brutto)
4 600 - 11 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
• Lekára rôznych odborností so záujmom a motiváciou pracovať v zavedenom modernom oddelení
• Lekára, ktorý sa dohovorí po nemecky a má to podložené certifikátom, alebo je pripravený ho získať
• Zodpovednú osobu, ktorá zvláda aj prácu v tíme
• Skúseného lekára, ale aj absolventa, ktory chce využiť príležitosť

• Plat 4 600-11 600 € mesačne podľa funkčného zaradenia a seniority
• Úľava od administratívy
• Kvalitný vzdelávací program
• Zvýhodnené stravovanie a športovanie
• Podpora pri hľadaní bývania

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis v SJ a NJ na email: [email protected]

Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktori spľňajú dané požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom sú moderné nemocnice a kliniky v Bavorsku, Dolnom Sasku a Bádensku-Württembersku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené VŠ vzdelanie lekárskeho smeru
• NJ- stredne pokročilý s certifikátom B2
• Pracovitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam, pôsobí na Slovensku a v Čechách. Naša spoločnosť je aktívna v oblastiach:

• personálneho poradenstva - recruitment, executive search
• realizovanie Assessment&Development centra
• outsourcingu

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4165055  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 600 EUR/mesiac