Vedúci lekár gynekológ do Bavorska (perspektíva primára)

Pharmonia s.r.o.

Miesto práce
Bavaria, Nemecko
Termín nástupu
DOHODA
Mzdové podmienky (brutto)
Od 11 666 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

• Lekára s výbornou expertízou v oblasti gynekologicko-pôrodníckej operatívy s praxou vrchného lekára
• Niekoho, kto sa dohovorí po nemecky a má to podložené certifikátom, alebo je pripravený ho získať

Čo ponúkame?

• Možnosť prevzatia pozície primára (v horizonte 1-3 rokov)
• Gynekológia s kompletným spektrom štandardných zákrokov - laparoskopické výkony, urogynekológia ...
• Úľava od administratívy
• Plat zložený z tarifnej a mimoriadnej zložky cca 140-180 tis. eur ročne
• 10 dní platené vzdelávacie voľno, široké možnosti kariérneho rozvoja
• Podpora pri hľadaní bývania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pre veľmi výkonnú kliniku v Bavorsku s 5 členným tímom, ktorá má aj super špecializovanú starostlivosť teraz hľadáme Vedúceho lekára / lekárku gynekológie a pôrodníctva s perspektívou prevzatia pozície primára (horizont 1-3 rokov).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gynekológia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

• Ukončené VŠ vzdelanie lekárskeho smeru, atestace gynekológia
• NJ - stredne pokročilý s certifikátom B2
• Pracovitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam, pôsobí na Slovensku a v Čechách. Naša spoločnosť je aktívna v oblastiach:

• personálneho poradenstva - recruitment, executive search
• realizovanie Assessment&Development centra
• outsourcingu

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4103507  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 11 666 EUR/mesiac