Product & Public Affairs Manager / Obezitologie

Pharmonia s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Duben, Kveten 2021
Mzdové podmínky (brutto)
3 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro prestižní originální farmaceutickou společnost hledáme novou kolegyni / kolegu s praxí v produktovém managementu a e-commerce, který se stane součástí nového týmu obezitologie.

Co vás čeká?
• Realizace launche nového stěžejního produktu nové divize
• V první fázi cílení na specialisty a odbornou veřejnost, výhledově také přímo na pacienty, pacientské organizace apod.
• Odpovědnost za design produktu
• Návrhy a realizace reklamních kampaní
• Hospodaření se svěřeným rozpočtem
• Úzká spolupráce se sales force (školení, podíl na plánování prodejů apod.)
• Sběr informací, resp. získávání zpětné vazby z terénu a korekce marketingových strategií
• Monitoring a analýzy tržních trendů, sledování konkurence, chování pacientů
• Identifikace tržních příležitostí pro produkty
• Organizace a zastřešení akcí na podporu prodeje
• Spolupráce s medical advisorem
• Účast na kongresech v ČR i zahraničí
• Úzká spolupráce s kolegy z okolních zemí v rámci sdílení zkušeností

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• Zázemí stabilní společnosti s dlouhou tradicí na trhu
• Práci s novým produktem, možnost ovlivnit jeho směřování a nastavit marketingové strategie
• Pracoviště v Praze
• Dobré finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých výhod
• Nástup ihned / dohodou

Pokud Vám pozice zaujala a splňujete všechny požadavky, pošlete mi, prosím, krátký průvodní dopis/představení a Váš životopis.

Informace o náboru

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Vase CV v českom a anglickom jazyku na email:
[email protected]

Budeme kontaktovať kandidátov, ktorí zodpovedajú zadaným požiadavkám našho klienta. Dakujeme za pochopenie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Našim klientom je významná originálna farmaceutická spoločnosť.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?
• VŠ vzdělání (marketing nebo přírodní vědy)
• Prokazatelnou praxi na pozici PM v originální společnosti alespoň 3 roky – PODMÍNKOU
• Očekáváme také praxi v e-commerce a multichannel marketingu
• Velkou výhodou jsou zkušenosti v oblasti Public Affairs (zaměření na pacienta)
• Logické myšlení, zpracování a vyhodnocování informací
• Kreativní myšlení, pokročilé prezentační dovednosti
• Praktickou flexibilitu, schopnost nacházet řešení
• Schopnost týmové spolupráce
• Dobrou znalost AJ a také ČJ
• ŘP sk. B a ochotu občasného cestování v rámci ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pharmonia je mladá dynamicky se rozvíjejcí společnost, působí v oblasti personálního poradenství, outsourcingu a koučování a školení pro farmaceutické společnosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4041664  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/měsíc