Medical Science Liaison/ Medical Advisor ČR (MUDr.)

Pharmonia s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Duben, Kveten 2021
Mzdové podmínky (brutto)
3 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do MEDICAL týmu prestižní originální farmaceutické firmy hledáme novou kolegyni / kolegu - promovaného lékaře, který se stane součástí nového týmu obezitologie.

Mezi Vaše hlavní pracovní povinnosti a úkoly bude patřit:
- aktivní komunikace a kontakty s odbornou veřejností
- odpovědnost za odpovídání na odborné dotazy
- každodenní práce s medicínskými informacemi týkajícími se svěřeného produktu
- úzká spolupráce s kolegy z oddělení MARKETINGU a SALESU včetně medicínských školení FR
- spolupráce s kolegy z oddělení RA, PV
- kontakty se zahraniční HQ
- příprava mezinárodních i tuzemských kongresů
- práce v terénu i officu v Praze (50 : 50)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vás čeká a co nabízíme:
- důležitou roli ve stabilní mezinárodní společnosti
- práci v menším, dynamickém a přátelsky naladěném týmu
- možnost odborného rozvoje
- zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
- nástup dohodou / duben / květen 2021
- nové moderní kanceláře v Praze v kombinaci s terénem v rámci ČR

Informace o náboru

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Vase CV v českom a anglickom jazyku na email:
[email protected]

Budeme kontaktovať kandidátov, ktorí zodpovedajú zadaným požiadavkám našho klienta. Dakujeme za pochopenie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Našim klientom je významná originálna farmaceutická spoločnosť.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

medicínske, MUDr.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Je potřeba, abyste měli:
- VŠ medicínské vzdělání (MUDr.) - podmínkou
- zkušenosti ve zdravotnictví - ideálně v oblasti obezitologie, diabetologie, kardiologie či interního
- lékařství nebo na pozici MLS či MA ve farmacii
- dobrá znalost anglického a českého jazyka
dále jsou žádoucí:
- zájem a schopnosti komunikovat s odbornou veřejností a aktivně cestovat
- chuť podílet se na rozvoji nově launchovaného produktu
- velmi dobrá orientace v oblasti on-line prostředí
- nadšení a energie do práce
- ŘP sk. B a ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pharmonia je mladá dynamicky se rozvíjejcí společnost, působí v oblasti personálního poradenství, outsourcingu a koučování a školení pro farmaceutické společnosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Jarošova 1
831 03 Bratislava - Nové Mesto
ID: 4041252  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/měsíc