Vedúci lekár Gastroenterológie do Bádenska-Württemberska

Pharmonia s.r.o.

Miesto práce
Baden-Württemberg, Nemecko
Termín nástupu
DOHODA
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 600 EUR/mesiacod 7600- 8700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre kliniku v spolkovej krajine Bádensko-Württembersko zameriavajúcu sa na gastroenterológiu a onkológiu hľadáme kandidátov/kandidátky na pozíciu Vedúci lekár GASTROENTEROLOGIE. Klinika má certifikované centrum rakoviny hrubého čreva a veľmi moderné endoskopické oddelenie, kde sa robia napr. aj spirálne a balónové endoskopie.

Koho hľadáme?
• Interného lekára so zameraním na gastroenterológiu alebo konkrétnejšiu oblasť
• Znalca v oblasti endoskopie a sonografie
• Nemecky hovoriaceho lekára, ktorý to má doložené certifikátom alebo sa ho chystá získať
• Dobre organizovaného človeka s tímovým duchom a vysokou orientáciou na pacienta

Čo Vás čaká?
• Práca s modernými prístrojmi
• Budete vzdelávať sekundárnych lekárov
• Starostilivosť o pacientov na JIP
• Používanie DRG systému
• Zvýhodnené stravovanie a športovanie
• Podpora partnera pri hľadaní práce

Čo ponúkame?
• Úľavu od administratívy
• Plat 7 609–8 696 euro mesačne podľa funkčného zaradenia
• Práca na plný úvazok
• Podpora pri hľadaní bývania

Zaujala Vás naša ponuka práce v zahraničí? Pošlite nám prosím svoj životopis v nemčine. My Vás budeme kontaktovať ohľadom dalšieho postupu. Služba je pre Vás zdarma, v tejto chvíli je pre Vás všetko nezávazné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Hľadáme pre nemocnice v Nemecku- Bádensko.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam, pôsobí na Slovensku a v Čechách. Naša spoločnosť je aktívna v oblastiach:

• personálneho poradenstva - recruitment, executive search
• realizovanie Assessment&Development centra
• outsourcingu

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3965294  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 7 600 EUR/mesiac