Produktový špecialista

PharmINFO spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava II
Termín nástupu
1.8.2019 (dohoda)
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 200,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletná starostlivosť o zverený produkt určený pre analýzu farmaceutických dát
• Analýza, spracovanie a interpretácia dát
• Aktívna účasť pri vývoji a testovaní nových funkcionalít produktu
• Komunikácia so zákazníkmi a partnermi
• Školenie zákazníkov podľa potreby
• Kompletná podpora produktu
• Interná správa klientov a reporting realizovaných aktivít
• Aktívna komunikácia s oddeleniami zamestnávateľa na základe spätnej väzby z terénu
• Aktívne oslovovanie potenciálnych klientov

• Stabilná spoločnosť
• Práca v mladom, dynamickom kolektíve
• Príjemné pracovné prostredie
• Primerané finančné ohodnotenie
• Systém firemných benefitov pre zamestnancov (Vianočný bonus, Príspevok na vzdelávanie, Možnosť kĺzavej pracovnej doby, Štandardné nápoje zdarma, Športovo-kultúrne príspevky, Príspevok pri narodení dieťaťa a ďalšie)

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite profesijný životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Podmienkou pre posúdenie a ďalšie spracovanie Vašich údajov je udelenie súhlasu s evidenciou a spracovaním osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie na dobu, na ktorú nám tento súhlas udeľujete v súlade s platnou legislatívou týkajúcou sa ochrany a správy osobných údajov dotknutých osôb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Zameranie farmáciu resp. minimálne znalosť slovenského farmaceutického trhu
• Skúsenosti so spracovaním dát
• Analytické myslenie
• Precíznosť
• Logické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť
• Samostatnosť pri riešení zadaných úloh
• Silná orientácia na výsledok
• Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
• Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
• Vodičský preukaz typu B, prax vo vedení motorového vozidla výhodou

PharmINFO spol. s r.o. je lídrom v oblasti spracovania a poskytovania farmaceutických informácií a služieb pre elektronickú komunikáciu určenú pre lekárne, farmaceutické firmy a veľkodistribútorov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3692116  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 200,- EUR