Reagujte bez životopisu

Farmaceut/ka - skrátený úväzok resp. zástup

PharmBešeň, s. r. o.

Miesto práce
Bešeňová
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
100 - 1 000 EUR/mesiacmzda je závislá od odpracovaného času

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekáreň Bešeňová hľadá do kolektívu farmaceuta resp. laboranta na výpomoc s nasledovnou náplňou práce :
• výdaj liekov na lekársky predpis, voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
• poskytovanie odborných informácií a poradenstva pacientom
• individuálna príprava liekov na predpis
• objednávanie liečiv a doplnkového sortimentu podľa potrieb lekárne

otváracie hodiny PO-PIA 08:00-13:00
vlastné parkovacie miesto pri lekárni
zvýhodnené nákupy v lekárni pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odborný a zároveň ústretový prístup k pacientom
zodpovednosť

Poskytovanie lekárenskej starostlivosti - Verejná lekáreň
ID: 4442463  Dátum zverejnenia: 20.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 100 EUR/mesiac