Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Farmaceut/Farmaceuticky laborant

Pharmacy doctor, s.r.o.

Miesto práce
LEKÁREŇ LIDICKÁ, Lidická, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacbonusy, odmeny za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výdaj liekov na lekársky predpis / výdaj liekov bez lekárskeho predpisu, a doplnkového sortimentu, úzka spolupráca so zodpovedným farmaceutom, príprava IPL, spracovanie dokladov pre zdravotné poisťovne, poradenstvo pacientom ohľadom správneho užívania liekov, sledovanie správnosti cien liekov a doplnkového sortimentu, iné

-úhrada 50% stavovského poplatku do komory
-výhodné zamestnanecké zľavy
-odborné školenia, podpora vzdelávania
-novootvorená moderná lekáreň
-poskytujeme nový pracovný odev
-voľné víkendy a štátne sviatky, pracovná doba 8,30-16,00
-vhodné aj pre absolventov
-práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmacia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

proaktívny prístup, empatia, zodpovednosť, komunikatívnosť, bonusy

Spoločnosť prevádzkuje od roku 2013 verejnú lekáreň a od roku 2017 úspešne rozšírila pôsobnosť na väčšinu klientely v Poprade - Matejovciach a blízkom okolí. Od roku 2022 spoločnosť buduje moderné Zdravotné stredisko so všeobecnými lekármi. V decembri 2023 úspešne otvorila novú modernú Franchisantovú lekáreň pod značkou BENU na základe udelenej licencie a naďalej sa rozvíja hlavne svojim profesionálnym prístupom ku každému pacientovi a zákazníkovi. Do nášho pracovného kolektívu, preto hľadáme nového kolegu s tímovým duchom a chuťou pracovať a rozvíjať sa. Pracovný kolektív je funkčný, prevláda tu príjemná pracovná atmosféra bez nátlaku a stresu. Ústretovosť a flexibilita k pacientom aj k našim zamestnancom je podporená odborným dohľadom majiteľky - doktorky farmácie .

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4219293  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac