Logo Pharmacore, s. r. o.

Farmaceut - súkromná lekáreň v Starom meste

Pharmacore, s. r. o.

Miesto práce
Bernolákova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 850 EUR/mesiacZákladná mzda od 1850 EUR/mesiac v závislosti od skúseností vybraného kandidáta, odmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov lekárne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca a kompetencie súvisiace s poskytovaním lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni. U nás Vás pustíme ku všetkému, čo súvisí s chodom lekárne.

- 8 hodinová pracovná doba, Po - Pia, aby bol čas aj na oddych
- profesionálne zázemie v súkromnej lekárni, kde konateľkou je zodpovedná farmaceutka s praxou
- príjemné priateľské a moderné pracovné prostredie
- podporujeme kontinuálne, ako aj atestačné vzdelávanie – chceme aby naši zamestnanci boli topka vo svojom odbore
- preplatíme Vám poplatky do stavovských organizácií
- budete mať pre seba zvýhodnené nákupy v našej lekárni, čo nie je všade samozrejmosťou
- istota finančného zázemia – záleží nám na spokojných zamestnancoch
- ak ste absolvent a máte chuť sa učiť, pustíme Vás ku všetkému a zaučíme tak, ako by ste v lekárni pracovali už roky

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis.
Ako predmet správy uveďte „Životopis farmaceut“.
V žiadosti uveďte aj svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Komunikatívnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita.
Anglický jazyk mierne pokročilý výhodou, keďže sa nachádzame v lokalite Starého mesta.
ID: 4445575  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac