Veterinary country manager Farmina - PHARMACOPOLA s.r.o.

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacPlatí počas prvého roku, + polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmina Pet Foods doo, spoločnosť špecializujúca sa na výrobu krmiva pre mačky a psy hľadá osobu na pozíciu Veterinary Country Manager pre Slovensko.
Kandidát bude riadiť celý veterinárny segment (kliniky, praxe a univerzity), plánovať a realizovať vlastné aktivity v spolupráci s distribútorom na Slovensku. Je zodpovedný za plány/ciele spoločnosti pre konkrétnu oblasť.
Technické formovanie a edukácia obchodných zástupcov v oblasti výživy
Prezentácia spoločnosti a produktov pred zákazníkmi a klinikami
Manažment a komunikácia s mienkotvornými osobami
Organizovanie podujatí a účasť na výstavách, seminároch a kongresoch
Objednávky zákazníkom z oblasti

Služobné vozidlo, telefón, laptop

Ak Vás ponuka zaujala poprosíme o poslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom a anglickom jazyku spolu s fotografiou na email: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný zástupca pre segment veterina
2

Titul z veterinárnej medicíny
Plynulý prejav v anglickom jazyku (komunikácia so spoločnosťou bude prebiehať v anglickom jazyku)
Verejné vystupovanie/komunikácia/prezentačné zručnosti /extrovertné správanie
Marketingové a obchodné skúsenosti z oblasti sú výhodou
Živnostenský list

Príbeh spoločnosti Farmina začal v roku 1965, v súčasnosti existujú 3 fabriky v Taliansku, Srbsku a Brazílii. Spoločnosť Farmina prináša najlepšiu podporu pre zdravie psov a mačiek s obsahom prírodných antioxidantov, GMO free surovín a pôvodne pestovaných obilnín. Produktová línia pozostáva z ultraprémiovej, superprémiovej a ekonomickej triedy krmív pre všetky distribučné kanály: veterinárny, maloobchodný a chovateľský.
Distribútorom krmív je na Slovensku exkluzívne spoločnosť Pharmacopola s.r.o. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Svätokrížske nám.č.11
96501 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrej Gajdošík
Tel.: +421905290973
E-mail: poslať životopis
ID: 3963446  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac