Vodič Žiar na Hronom, Pharmacopola s.r.o. vodičské oprávnenie "C"

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz a zvoz produktov v rámci prideleného regiónu, zásobovanie pobočiek s veterinárnymi liečivami a krmivami. Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného.

Práca v dynamickom mladom kolektíve
Stabilita a zázemie prosperujúcej spoločnosti
Motivačné ohodnotenie po zaškolení
Dochádzkový bonus
Stravné lístky, cestovné náhrady (diety)
príspevok na ošatné 0,30€ na každú odpracovanú hodinu (netto)
Za každú odjazdenú hodinu na vozidle nad 3,5t príplatok 2,50€
Mimoriadne odmeny pri príležitostiach
Teambuiding
Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
Príjemné pracovné prostredie
Finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom
Dlhodobá pracovná perspektíva,

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom na e-mailovú adresu: [email protected]. Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- potrebné vodičský preukaz skupiny C,
- platná kvalifikačná karta vodiča
- platná takografová karta
- platná psychologická spôsobilosť
- predošlé pracovné skúsenosti s prácou ako vodiča v rámci SR
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- pozitívny prístup
- zodpovednosť
- časová dochvilnosť

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti Pharmacopola s.r.o. je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.
Už 30 rokov sme jedinečnou slovenskou veterinárnou distribučnou spoločnosťou, ktorá je dlhodobo a stabilne JEDNOTKOU na trhu. Za našimi úspechmi stojí tím našich zamestnancov, ktorých motivácia je jednou z našich priorít.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3364306  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac