Vodič / vodička distribučné centrum Prešov, Pharmacopola s.r.o.

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
24.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
576€ pri 40hod./tyždeň + 25% variabilná čiastka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz a zvoz produktov v rámci prideleného regiónu, zásobovanie pobočiek s veterinárnymi liečivami a krmivami. Práca na utorok, piatok a na zastupovanie počas riadnych dovoleniek a PN. Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného.

Práca v dynamickom mladom kolektíve
Stabilita a zázemie prosperujúcej spoločnosti
Motivačné ohodnotenie po zaškolení
Dochádzkový bonus
Stravné lístky, cestovné náhrady (diety)
Mimoriadne odmeny pri príležitostiach
Teambuiding
Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
Príjemné pracovné prostredie
Finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom
Dlhodobá pracovná perspektíva,

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom na e-mailovú adresu: andrej.gajdosik@pharmacopola.sk. Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- predošlé pracovné skúsenosti s prácou ako vodič v rámci SR
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- pozitívny prístup
- zodpovednosť
- časová dochvilnosť

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Svätokrížske námestie 11
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Gajdošík
Tel.: +421905290973
E-mail: poslať životopis
ID: 3364306   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   576€ pri 40hod./tyždeň + 25% variabilná čiastka