Vodič distribučné centrum Žiar na Hronom, Pharmacopola s.r.o.

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
624€ pri 40hod./tyždeň + variabilná čiastka podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz a zvoz produktov v rámci prideleného regiónu, zásobovanie pobočiek s veterinárnymi liečivami a krmivami. Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného.

Práca v dynamickom mladom kolektíve
Stabilita a zázemie prosperujúcej spoločnosti
Motivačné ohodnotenie po zaškolení
Dochádzkový bonus
Stravné lístky, cestovné náhrady (diety)
príspevok na ošatné 0,30€ na každú odpracovanú hodinu (netto)
Mimoriadne odmeny pri príležitostiach
Teambuiding
Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
Príjemné pracovné prostredie
Finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom
Dlhodobá pracovná perspektíva,

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom na e-mailovú adresu: [email protected] Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- potrebné vodičský preukaz skupiny C
- Kvalifikačná karta vodiča (je možnosť si ju spraviť počas skúšobnej doby)
- predošlé pracovné skúsenosti s prácou ako vodič v rámci SR
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- pozitívny prístup
- zodpovednosť
- časová dochvilnosť

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Svätokrížske nám.č.11
96501 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrej Gajdošík
Tel.: +421905290973
E-mail: poslať životopis
ID: 3364306   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624€ pri 40hod./tyždeň + variabilná čiastka podľa výkonu