Logo PHARMACOPOLA s.r.o.

Skladník Pharmacopola s.r.o. - Žiar nad Hronom - práca vhodná pre mužov

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 941, Žiar nad Hronom-Horné Opatovce
Termín nástupu
15.04.2024
1 020 - 1 350 EUR/mesiack základnej mzde sa pripočíta variabilná zložka podľa výkonu práce a 0,70€ / odpracovanú hodinu netto, tzv. ošatné,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch krmív s použitím technických zariadení skenera a NZV. VZV – len vyškolený personál, nie je nutnosť
- Práca vhodná pre muža z dôvodu nosenia bremien (20kg krmivá)
- Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu,
- Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
- Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov distribučného skladu,
- Spracováva potrebnú dokumentáciu,
- Práca v trojzmennej prevádzke od pondelka/nedele do piatka, pracuje sa v týždňových intervaloch:
obedná zmena 14.00-22.00 (+1x do mesiaca obedná začínajúca v nedeľu a končí vo štvrtok), nočná zmena 22.00-06.00 (od nedele do štvrtku), ranná zmena 06.00-14.00,
Udržiavanie čistoty v pridelených pracovných priestoroch,
Starostlivosť o zverené prostriedky,
Ostatné úlohy podľa pokynov a nariadení vedúceho skladu a riaditeľa logistiky súvisiace

Práca v dynamickom mladom kolektíve
Stabilita a zázemie prosperujúcej spoločnosti, ktorá je dlhodobo JEDNOTKOU na trhu v oblasti veterinárnej distribúcie
Príspevok na ošatné (za každú odpracovanú hodinu príspevok 0,70€ netto)
Po zaškolení na VZV hodinový príplatok 0,65€
Po odpracovaní 12 mesiacoch príspevok na 3.pilier: 2% zo mzdy
Variabilná zložka, za každý pick maš peniaze
Finančný príspevok nad zákonný rámec
Mesačné a ročné súťaže o finančnú hotovosť
Mimoriadne odmeny pri príležitostiach
Teambuiding
Kariérny rast v oblasti skladového hospodárstva
Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
Príjemné pracovné prostredie a kvalitné technické vybavenie
Finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom
Dlhodobá pracovná perspektíva

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom na

e-mailovú adresu: [email protected]

Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese, budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny
Skúsenosti s prácou v sklade výhodou, nie nutnosťou
Schopnosť práce v meniacom sa prostredí
a požiadavkách
Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh
Tímová spolupráca
Samostatnosť, dôslednosť a presnosť
Analytické a komunikačné schopnosti

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti Pharmacopola s.r.o. je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.
Už 30 rokov sme jedinečnou slovenskou veterinárnou distribučnou spoločnosťou, ktorá je dlhodobo a stabilne JEDNOTKOU na trhu. Za našimi úspechmi stojí tím našich zamestnancov, ktorých motivácia je jednou z našich priorít.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrej Gajdošík
Tel.: +421901795963
E-mail: poslať životopis
ID: 2159033  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac