Skladník / skladníčka -distribučné centrum Žiar nad Hronom

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 941, Žiar nad Hronom 965 01
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
576 - 950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických
zariadení skenera a NZV, VZV – len vyškolení personál nieje nutnosť
- Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu,
- Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
- Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov distribučného skladu,
- Spracováva potrebnú dokumentáciu,
- Práca v trojzmennej prevádzke,
Udržiavanie čistoty v pridelených pracovných priestoroch,
Starostlivosť o zverené prostriedky,
Ostatné úlohy podľa pokynov a nariadení vedúceho skladu a riaditeľa logistiky súvisiace

Práca v dynamickom mladom kolektíve
Stabilita a zázemie prosperujúcej spoločnosti
Motivačné ohodnotenie po zaškolení
Dochádzkový bonus
Stravné lístky
Mimoriadne odmeny pri príležitostiach
Teambuiding
Karierny rast v oblasti skladovania
Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
Možnosť privyrobiť si formou brigád a ďalších motivačných aktivít
Príjemné pracovné prostredie
Finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom
Dlhodobá pracovná perspektíva,

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom na e-mailovú adresu: ladislav.balogh@pharmacopola.sk
Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobré analytické schopnosti,
Schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny,
Skúsenosti s prácou v sklade výhodou, nie nutnosťou,
Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí
a požiadavkách,
Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh,
Tímová spolupráca.
Samostatnosť, dôslednosť a presnosť
Analytické a komunikačné schopnosti

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 941
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav Balogh
E-mail: poslať životopis
ID: 2159033   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   576 - 950