Nutričný špecialista

PHARMA NORD PRAHA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás výživa?

Pokiaľ sa zaujímate o zdravie a zdravý životný štýl a baví Vás práca v teréne, tak hľadáme práve Vás. V súčasnej dobe obsadzujeme pracovnú pozíciu nutričný špecialista - edukátor. Konkrétne hľadáme špecialistov do jednej z 3 oblastí Slovenskej republiky – juh, západ a východ Slovenska.

Náplň práce:

  • Starostlivosť o zverený región - návštevy lekární, lekárov a ďalších špecialistov
  • Poskytovanie nutričných konzultácií zdravotníckym odborníkom a spracovanie objednávok
  • Preklady marketingových materiálov do slovenčiny a registrácia nových produktov
  • Organizácia seminárov pre odbornú verejnosť
  • Aktívna účasť na vzdelávacích akciách

Vaša kvalifikácia:

Požadujeme vzdelanie v oblasti výživy – ideálne v odbore nutričnej terapie. Hľadáme odborníka s príjemným, sebaistým a komunikatívnym vystupovaním, vodičským preukazom skupiny B a dobrou znalosťou anglického jazyka, pretože časť firemnej komunikácie prebieha v angličtine. Výhodou sú skúsenosti z oblasti prednášania.

Čo Vám môžeme ponúknuť:

Rozmanité a flexibilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti s činnosťou po celom svete. Ponúkame zaujímavé školenia s možnosťou účasti na vzdelávacích akciách. Čaká Vás priateľské pracovné prostredie s možnosťou realizácie vlastných nápadov.

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. V prípade, že Váš profil bude zodpovedať požiadavkám tejto pozície, radi sa s Vami stretneme osobne.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno