Obchodný zástupca

PHARMA GROUP, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiac+ do 300,- Eur variabilná zložka + bonusy z predaja produktov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca:
- aktívny predaj produktov divízie základného zdravotného materiálu;
- samostatne zodpovedá za predajné aktivity podľa osobného plánu;
- zabezpečuje bezchybný predaj produktu či riešenia problému zákazníka;
- nepretržite osobne navštevuje zákazníkov vo svojom teritóriu, nadväzuje a rozvíja vzťahy so zákazníkmi;
- pravidelne komunikuje so zákazníkmi na odbornej a spoločenskej úrovni;
- nepretržite identifikuje obchodné príležitosti a vytvára priestor pre uplatnenie produktov;
- nepretržite pracuje na svojom odbornom raste a zdokonaľuje znalosť produktov, ktoré zastupuje;
- zákazníkom nepretržite poskytuje informácie o produktoch a ponúka im riešenie ich problémov;
- pravidelne reportuje svoje aktivity a výsledky do tímu a nadriadenému.

Výkon práce si vyžaduje cestovanie, pracovná doba je nepravidelná.

- referentské motorové vozidlo
- mobilný telefón
- primerané materiálne a technické vybavenie pre home office
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- stabilné zázemie v ekonomicky silnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- vzdelávanie

V prípade, že prejavíte záujem o účasť na výberovom konaní na túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesijný životopis a motivačný list na uvedené kontaktné údaje spoločnosti.

V prvom kole výberového konania budeme informovať všetkých uchádzačov a vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor. Osobný pohovor sa uskutoční na pobočke spoločnosti v Bratislave a bude prebiehať v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, zdravotnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook Express - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyzretá osobnosť s dospelými reakciami
- dôveryhodné vystupovanie
- schopnosť kontinuálneho učenia sa
- zvládnutie trvalého psychického a pracovného stresu
- komunikatívnosť
- schopnosť zdieľať informácie
- zdravé sebavedomie
- emočná stabilita a integrita
- autentickosť v prejave
- prirodzená empatia
- disciplína
- oduševnenie, vytrvalosť a pozitívne myslenie
- orientácia na výsledky

Sme spoločnosť PHARMA GROUP a.s. a na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2001. Sme autorizovaným zástupcom významných svetových producentov špeciálneho zdravotníckeho materiálu a medicínskej techniky a patríme medzi kľúčových distribútorov na trhu. Našou činnosťou aktívne prispievame ku skvalitňovaniu služieb v slovenskom zdravotníctve a to najmä umiestňovaním najmodernejšej prístrojovej techniky a zdravotníckeho materiálu v zariadeniach medicínskeho charakteru na území celej Slovenskej republiky.

Sme spoločnosť so slovenskými vlastníkmi. Našou filozofiou sú dlhodobo partnersky vyvážené vzťahy so zákazníkmi, budované na neustálom rozvíjaní našich služieb, s dôrazom na kvalitatívne i kvantitatívne zlepšujúcu sa ponuku distribuovaného zdravotníckeho materiálu. Dôležitou podnikateľskou hodnotou pre nás je spokojnosť našich zákazníkov a práve tá je určujúcim faktorom pri obchodovaní a poskytovaní našich služieb. Pozitívne ratingy spoločnosti u klientov, či rešpekt konkurencie sú dostatočnou satisfakciou nami vynaloženej práce.

Najdôležitejšou súčasťou našej spoločnosti sú naši zamestnanci. Sú to oni, ktorí tvoria trvalú hodnotu a dlhodobo udržiavajú vysoký štandard nami poskytovaných služieb. Sme silní vďaka nim, preto je našim cieľom poskytovať zamestnancom stabilné pracovné miesto, nadštandardné pracovné podmienky a maximálne možnú podporu v pracovnom aj osobnom živote.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4512315  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac