Reagujte bez životopisu

Skladník / Vodič

PHARMA GROUP, a.s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
1.10.2021
750 EUR/mesiacmožnosť získať osobné hodnotenie, motivačné odmeny, 13. a 14. plat. (po skúšobnej dobe 3 mesiace)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce vrátane zodpovedností a právomocí:
- príjem, skladovanie a expedícia tovaru v zmysle platných interných predpisov
- práca s PC (evidencia skladových zásob, skladové doklady)
- manipulácia s tovarom a príprava tovaru na rozvoz
- vykonávanie fyzickej inventúry skladových zásob
- rozvoz a distribúcia tovaru
- starostlivosť o pobočku a jej okolie (podľa potreby kosenie trávy, odhŕňanie snehu a pod.)

Ako náš zamestnanec získaš:
- mobilný telefón
- nadštandardný príspevok na stravovanie
- príspevok k doplnkovému dôchodkovému sporeniu

Ponúkame Ti prácu na trvalý pracovný pomer (40 hodín týždenne) a zmluvu na dobu neurčitú. Nejedná sa o prácu na zmeny. Tvoja mzda sa bude skladať zo základnej zložky mzdy a variabilnej zložky mzdy. Variabilnú zložku vyplácame až po skúšobnej dobe.

Ak budeš šikovný, usilovný a pracovitý, môžeš navyše získať aj osobné hodnotenie a 13. a 14. plat.

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou nášho úspechu a dlhodobého rastu. Ponúkame Ti stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Ak máš chuť pracovať a rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti, sme presne to čo hľadáš.

Pošli nám svoj životopis v slovenskom jazyku a pridaj pár slov o tom, čo Ťa v práci motivuje a prečo reaguješ na našu pracovnú ponuku. Uveď aj názov pracovnej pozície, o ktorú máš záujem. Budeme Ťa kontaktovať, ak vyhovuješ našim požiadavkám. Či sa k sebe hodíme, zistíme na pracovnom pohovore v priestoroch našej spoločnosti v Bratislave.

Tešíme sa na teba, ak máš ďalšie otázky kontaktuj nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, vodič

Počet rokov praxe

5

Podmienky:
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- znalosť skladových dokladov (príjemky, výdajky, prevodky)
- vodičský preukaz skupiny B, skupina C je výhodou
- práca s VZV výhodou
- všeobecný rozhľad, aktívny a samostatný prístup k práci
- práca s PC (word, excel, outlook)
- čistý register trestov

Sme spoločnosť PHARMA GROUP a.s. a na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2001. Sme autorizovaným zástupcom významných svetových producentov špeciálneho zdravotníckeho materiálu a medicínskej techniky a patríme medzi kľúčových distribútorov na trhu. Našou činnosťou aktívne prispievame ku skvalitňovaniu služieb v slovenskom zdravotníctve a to najmä umiestňovaním najmodernejšej prístrojovej techniky a zdravotníckeho materiálu v zariadeniach medicínskeho charakteru na území celej Slovenskej republiky.

Sme spoločnosť so slovenskými vlastníkmi. Našou filozofiou sú dlhodobo partnersky vyvážené vzťahy so zákazníkmi, budované na neustálom rozvíjaní našich služieb, s dôrazom na kvalitatívne i kvantitatívne zlepšujúcu sa ponuku distribuovaného zdravotníckeho materiálu. Dôležitou podnikateľskou hodnotou pre nás je spokojnosť našich zákazníkov a práve tá je určujúcim faktorom pri obchodovaní a poskytovaní našich služieb. Pozitívne ratingy spoločnosti u klientov, či rešpekt konkurencie sú dostatočnou satisfakciou nami vynaloženej práce.

Najdôležitejšou súčasťou našej spoločnosti sú naši zamestnanci. Sú to oni, ktorí tvoria trvalú hodnotu a dlhodobo udržiavajú vysoký štandard nami poskytovaných služieb. Sme silní vďaka nim, preto je našim cieľom poskytovať zamestnancom stabilné pracovné miesto, nadštandardné pracovné podmienky a maximálne možnú podporu v pracovnom aj osobnom živote.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4167513  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac