Key Account Manager pre SR

PHARMA-CON SLOVAK s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, zvyšovanie predaja vo zverenom regióne (celé Slovensko)
- Budovanie obchodných vzťahov s novými zákazníkmi, ako aj udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- Komunikácia a vedenie obchodných stretnutí so zákazníkmi
- Reporting a administratívna činnosť spojená s danou pozíciou
- Cestovanie v rámci celej SR

- Práca v rastúcej medzinárodnej firme
- Služobný automobil aj na súkromné účely, IT vybavenie, mobilný telefón, atď.
- Možnosť sebarealizácie a implementácie vlastných nápadov
- Adekvátne platové ohodnotenie a motivujúci ročný bonus
- Veľmi dobrý pracovný komfort a moderné pracovné nástroje
- Možnosť vybudovať si dlhodobo úspešnú a stabilnú pozíciu

Spoločnosť PHARMA-CON SLOVAK s. r. o. hľadá vhodného kandidáta / -tku na pozíciu Key Account Manager s pôsobením v oblasti celého Slovenska (ideálne bydlisko v Žilinskom kraji či okolí).

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate požadované kritéria, pošlite prosím:
- ŠTRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS
- FOTOGRAFIU
- SPRIEVODNÝ LIST
na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Minimálne 3 ročné preukázateľné skúsenosti na pozícii Key Account Managera , alebo 2 + medicínskeho, farmaceutického reprezentanta
- Kandidáti so skúsenosťami z farmácie alebo zdravých výživ budú zvýhodnení
- Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- Schopnosť dosahovať stanovené ciele, silná orientácia na výsledok
- Vnútorná energia a drive / ťah na bránku
- Iniciatívnosť a schopnosť organizácie vlastného času
- Lojálny prístup, podieľanie sa na budovaní firemného progresu
- Schopnosť práce pod tlakom
- Dôraz na dosahovanie “kvalitných” výsledkov
- Kreatívne myslenie
- Vodičský preukaz sk. B a chuť cestovať
- Živnostenský list

Spoločnosť PHARMA-CON SLOVAK s. r. o. bola založená začiatkom roku 2008 so sídlom v Žiline. Spoločnosť zabezpečuje kompletný servis a distribúciu pre tuzemské i zahraničné firmy, ktoré chcú vstúpiť na slovenský farmaceutický trh. Spoločnosť má v súčasnej dobe vo svojom portfóliu veľmi kvalitné a známe farmaceutické značky a snaží sa zvýšiť ich predaj a distribúciu na území Slovenskej republiky. Viac info o firme na www.pharma-con.sk.
ID: 3576860  Dátum zverejnenia: 12.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR + bonusy