Key Account Manager – farmácia

Miesto práce
Bratislavský kraj

Termín nástupu
asap

Mzdové podmienky (brutto)
1 500 – 2 000 € / mesiac + variabilná zložka

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme komunikatívneho, samostatného kolegu alebo kolegyňu s výbornými prezentačnými a obchodnými zručnosťami na pozíciu Key Account Manager. Môžete sa stať súčasťou mladého kolektívu v stabilnej, rastúcej spoločnosti na trhu farmácie.

Vašou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za splnenie stanovených obchodných cieľov, plánu a finančných výsledkov
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- monitorovanie konkurenčných aktivít, situácie na trhu, vypracovanie trhových analýz a sledovanie nových obchodných príležitostí
- vypracovávanie cenových kalkulácií, vyjednávanie zmluvných podmienok
- získavanie nových klientov
- aktívna komunikácia a starostlivosť o nových a súčasných klientov
- vedenie obchodných stretnutí a reprezentácia spoločnosti
- starostlivosť o pridelené portfólio klientov, pravidelný kontakt, vzťahový manažment
- súčasťou práce je aj súvisiaca administratíva, práca s internými informačnými systémami a reporting

- motivujúce platové podmienky
- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti a v mladom kolektíve
- firemné akcie

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
5

- znalosť anglického jazyka - nevyhnutnou podmienkou
- samostatnosť, orientácia na výsledok a zákazníka
- analytické myslenie, profesionálne vystupovanie
- výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a obchodné zručnosti
- ochota cestovať, aktívny vodič

Ak Vás naša ponuka zaujala, nezabudnite k životopisu pripojiť aj Vašu aktuálnu fotografiu.

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Sme spoločnosť zaoberajúca sa veľkodistribúciou humánnych liekov a prevádzkovaním lekární.

Počet zamestnancov
20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti
Pharm Trade spol. s r. o.
Levočská 36
08001 Prešov

Kontakt
Kontaktná osoba: Ing. Lenka Magdová
Tel.: +421517754407

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3963260  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac