Výkladkár

PHA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,20 eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manipulácia s dverovými modulmi,
- prevoz modulov z miesta vykládky do skladu,
- sekvencovanie modulov podľa požiadaviek zákazníka,
- scanovanie čiarových kódov dverových modulov,
- príprava dodávok dverových modulov k zákazníkovi.

- Mesačný dochádzkový bonus - 70 €,
- mesačné prémie - 60 €,
- 13. plat - 50 % v lete, 50 % v zime,
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- preprava z KNM a Žiliny zabezpečená.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

K Vašej žiadosti prosím priložte nasledovný súhlas:
Meno a priezvisko:

Dátum narodenia:

Adresa pobytu:

Zaslaním (emailovou správou alebo listovou zásielkou) alebo osobným doručením životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov vyjadrujete svoj slobodný súhlas s tým, aby prevádzkovateľ spoločnosť PHA Slovakia s.r.o., so sídlom: Hlavná 1491, 014 01 Bytča, IČO: 36 432 130, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č.: 16379/L, vo svojich informačných systémoch spracúval osobné údaje obsiahnuté v týchto dokumentoch na účel evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Poskytnutím osobných údajov našej spoločnosti nadobúdate postavenie dotknutej osoby, ktorá má najmä právo na prístup k osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie osobných údajov, právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenosnosť údajov, právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov (vrátane profilovania) a právo na to, aby sa na ňu nevzťahovalo rozhodnutie založené výlučne na automatizovanom spracúvaní (vrátane profilovania). Dotknutá osoba má súčasne právo podať sťažnosť orgánu dozoru, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Hlavná 1491
014 01 Bytča
ID: 3466579   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,20 eur/hodina