Vodič kamiónu

PGS GRAČKA, s. r. o.

Miesto práce
Veľká Británia (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
530 EUR /TÝŽDEŇ , VYPLATENÉ IHNEĎ PO JAZDE !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazdenie vo dvojke alebo v jednotke, 4-5dni na ceste , 2-3dni doma z tyzdna.Dodrziavanie AETR.

Vyplacanie ihned po jazde- KAZDY TYZDEN PENIAZE
BONUS PRI ZOTRVANÍ ASPOŇ POL ROKA V ZAMESTNANÍ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dopravna kamionova spolocnost
ID: 3358253   Dátum zverejnenia: 5.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530 EUR /TÝŽDEŇ , VYPLATENÉ IHNEĎ PO JAZDE !!!