Key Account Manager Oncology

PFIZER

Košice-, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Stropkov, okres Svidník, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Pfizer je globálnym lídrom v biofarmaceutickom priemysle, ktorá hľadá špičkové talenty, ktoré budú inšpirované našim cieľom inovovať a poskytnúť pacientom terapie, ktoré výrazne zlepšia ich život. Momentálne hľadáme vysokokvalifikovaných kandidátov na obsadenie nasledujúcej pozície:
Región: Východné Slovensko

Pracovná náplň:
- Rozvoj zvereného portfólia v súlade s vnútornými pravidlami spoločnosti
- Intenzívna spolupráca s klientmi na úrovni Key Account Managementu
- Proaktívny a konštruktívny prístup pri riešení zverených úloh v rámci
Business Unit
- Reportovanie podľa dohodnutej štruktúry a termínov
Profesionálne vystupovanie na edukačných akciách

Okrem základného platu a balíku benefitov, spoločnosť Pfizer ponúka príjemné pracovné prostredie, podporujúcu a rozmanitú kultúru a príležitosti na kariérny rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie II.stupňa
- 3 ročná prax vo farmaceutickom priemysle, - výborná znalosť trhu a konkurencie - podmienkou
- Predchádzajúca skúsenosť s prácou v terapeutickej oblasti onkológia - výhodou
- PC zručnosti: Microsoft Office - Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Internet
- Anglický jazyk: schopnosť verbálnej a písomnej komunikácie
- Vodičský preukaz sk. B

Každý človek má právo na informácie o svojom živote a zdraví. My v spoločnosti Pfizer je celosvetová farmaceutická spoločnosť zameraná na výskum a vývoj nových liekov. Objavujeme a vyvíjame inovatívne produkty, ktoré zlepšujú kvalitu života ľudí na celom svete a pomáhajú im radovať sa z dlhšieho, zdravšieho a produktívnejšieho života.
ID: 3202712  Dátum zverejnenia: 1.10.2017