Montér vodovodov a kanalizácií

Pfeiffer SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
6 - 9 EUR/hod.13. plat, náhrada cestovného, diéty, odmeny zo stavieb, ročné prehodnocovanie mzdy, zabezpečenie a úhrada ubytovania, vzdelávanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozšírte si svoje zručnosti a prax v silnej a stabilnej stavebnej spoločnosti, ktorá má špičkové technické vybavenie a pracuje s najvyspelejšími technológiami.
Popis práce:
- realizácia stavieb po celom území SR
- vykonávanie zemných a montážnych prác podľa pokynov majstra
- výstavba inžinierskych sietí /vonkajšie vodovody, plynovody, kanalizácie a teplovody/

Ponúkame Vám:
- pracovný pomer na dobu neurčitú v silnej a stabilnej stavebnej spoločnosti
- zaujímavú prácu s najvyspelejšími technológiami, prehľad technológií nájdete tu http://www.pfeiffersk.sk/-sanacia-potrubi
- zamestnanecké výhody - náhrada cestovného, diéty, odmeny zo stavieb, vianočné odmeny, ročné prehodnocovanie mzdy, zabezpečenie a úhrada ubytovania, vzdelávanie

Zaujala Vás naša ponuka? Poďte do toho s nami a zašlite nám svoj životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky.

Súhlas so spracovaním osobných údajov.
Odoslaním svojho životopisu dávate súhlas spoločnosti Pfeiffersk SK, s.r.o na spracovanie osobných údajov, podľa platných predpisov, po dobu ukončenia výberového konania. Po ukončení výberového konania budú všetky údaje skartované.

Zároveň ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- ochotu cestovať po celom území SR - práca na týždňovky (pondelky - piatky)
- časová flexibilita
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav

Naša spoločnosť vznikla v roku 2012 ako dcérska spoločnosť firmy ZEPRIS. Do konca roku 2022 sme boli súčasťou firemnej skupiny PFEIFFER GROUP.
V súčasnosti sa spektrum našej činnosti rozprestiera od kompletného zasieťovania územia, cez bezvýkopovú výstavbu nových potrubných rozvodov a bezvýkopové sanácie jestvujúcich potrubí až po výstavbu aj tých najzložitejších, súvisiacich technologických objektov.
Úspešný rozvoj spoločnosti Pfeiffer SK s.r.o. odráža dodržiavanie vysokých technických a kvalitných štandardov. Odbornosť zamestnancov, špičkové technické vybavenie, nárast objemov stavebnej výroby a získavanie prestížnych zákaziek zaradili Pfeiffer SK s.r.o. medzi významné stavebné spoločnosti v odbore výstavby a rekonštrukcií inžinierskych sietí v SR.
Spoločnosť Pfeiffer SK, s.r.o. vznikla ako rodinná firma, ktorá je postavená na priateľských a neformálnych vzťahoch. Ceníme si otvorenosť, nápady na zlepšenie a ochotu prevziať zodpovednosť za svoju prácu. Máme radi ľudí, ktorí sa dokážu ozvať, keď nie sú spokojní alebo potrebujú pomôcť. Kladieme veľký dôraz na kvalitu a dobré vzťahy nie len vo vnútri firmy, ale aj s našimi klientmi.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 3865238  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.