Stavbyvedúci/Projektový manažér pre opravy inžinierskych sietí bezvýkopovými technológiami

Pfeiffer SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1400 EUR/mesačne + odmenový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Ťa inovatívne technológie, nebojíš sa riadiť projekty a máš obchodného ducha?
Do nášho tímu v Bratislave hľadáme kolegu, ktorý dokáže zúročiť know how načerpané v našej materskej spoločnosti v Prahe a rozbehnúť u nás novú líniu menších stavebných prác prostredníctvom bezvýkopových technológií.

PRÁCA SI VYŽADUJE PRVOTNÉ ZAUČENIE V MATERSKEJ SPOLOČNOSTI V PRAHE V TRVANÍ 3 - 5 MESIACOV PODĽA POTREBY. NÁSLEDNE BUDE PRÁCA TRVALO VYKONÁVANÁ V BRATISLAVE.

Hlavné aktivity a zodpovednosti:
- Komplexné riadenie menších stavebných zákaziek opráv inžinierskych sietí prostredníctvom bezvýkopových technológií.
- Celková realizácia projektov od kalkulácie cez podpis zmlúv až po odovzdanie hotového stavebného diela.
- Riadenie realizácií stavieb od stanovenia technologického postupu, plánovania, koordinácie až po kontrolu stavebných prác.
- Kalkulácie a finančné riadenie stavebných zákaziek vrátane zodpovednosti za hospodársky výsledok projektov.
- Zaistenie bezpečnosti, kvality a včasného dokončenia projektov.
- Komunikácia s investormi a starostlivosť o nich.
- Komunikácia so subdodávateľmi a riadenie spolupráce.
- Komunikácia s montérmi a ich riadenie.
- Tvorba a kompletizácia dokumentácie potrebnej na riadne ukončenie zadaného diela.
- Vyhľadávanie obchodných príležitostí.
- Komunikácia so zahraničnými partnermi v rámci firemnej skupiny – zdieľanie know how o bezvýkopových technológiách a technických a technologických postupoch.

- Možnosť kompletného zaučenia do práce v stavebníctve
- Práca s inovatívnymi stavebnými technológiami (bezvýkopové technológie) s kompletným technologickým zaškolením
- Odborný rozvoj pre prácu s týmito technológiami, zahraničné školenia, výstavy a konferencie
- Výmena skúseností prostredníctvom medzinárodných projektov v rámci firemnej skupiny
- Stabilita a zázemie silnej a expandujúcej medzinárodnej firemnej skupiny PFEIFFER GROUP
- Veľmi dobré finančné ohodnotenie zodpovedajúce Vašim výsledkom
- Možnosť sebarealizácie na danej pozícii – podporíme Vaše samostatné rozhodovanie, iniciatívu a kreatívny prístup
- Uplatníte svoje schopnosti pri riadení zaujímavých stavebných projektov
- Spoločne s Vami sa budeme usilovať o Váš profesijný aj osobný rozvoj
- Poskytneme Vám zamestnanecké výhody ako služobné auto aj na súkromné účely, mobilný telefón, notebook, stravná karta
- Profesionálne pracovné prostredie s priateľskou a otvorenou atmosférou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné alebo technické zameranie výhodou, nie podmienkou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady:
- Riadiace a manažérske zručnosti
- Plánovanie a organizovanie
- Komunikatívnosť, obchodný talent a zákaznícka orientácia
- Samostatnosť a rozhodnosť
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť
- Analytické myslenie
- Schopnosť reagovať na zmeny a riešiť problémy a stresové situácie

ZAMERANIE
Spoločnosť Pfeiffer SK je súčasťou medzinárodne fungujúcej firemnej skupiny PFEIFFER, poskytujúcej kvalitné služby a výborné technické zázemie. Jej pobočky a dcérske spoločnosti sa rozprestierajú po celej Európe a tvoria základňu silného prepojenia. Naša spoločnosť sa špecializuje na stavby v odbore vodného hospodárstva. V súčasnosti sa spektrum našej činnosti rozprestiera od kompletného zasieťovania územia, výstavby technologických objektov, cez bezvýkopovú výstavbu potrubných vedení až po sanácie existujúcich potrubí. Na Slovensku máme 17 zamestnancov.

FIREMNÁ KULTÚRA
Spoločnosť Pfeiffer vznikla ako rodinná firma, ktorá je postavená na priateľských a neformálnych vzťahoch. Tieto hodnoty naplňujeme aj v Pfeifferi na Slovensku . Ceníme si otvorenosť, nápady na zlepšenie a ochotu prevziať zodpovednosť za svoju prácu. Máme radi ľudí, ktorí sa dokážu ozvať, keď nie sú spokojní alebo potrebujú pomôcť. Kladieme veľký dôraz na kvalitu a dobré vzťahy nielen vnútri firmy, ale aj s našimi klientmi.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kvetinárska 6
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3588065   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400 EUR/mesačne + odmenový systém