Obchodník, provízny externý predajca textilných produktov pre WAKIVAKY

PFCEU s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
500 - 2 500 EUR/mesiacVariabilné hodnotenie (provízny systém = odmena závisí od celkového objemu a počtu predaných ks produktov) (50-2500 EUR) plus možnosť získať podiel v spoločnosti. Variabilná naviazaná na predajné ciele. Všetky odmeny sú mesačne vyhodnocované. Neponúkame fixný plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie predaja pre klienta WAKIVAKY (www.wakivaky.eu) hľadáme externého predajcu.
Využite provízny systém, Vaše kontakty a pracujte v čase keď Vám to vyhovuje.
Predaj produktov môžte realizovať do firiem, predajní alebo cez iných obchodníkov alebo ich siete a to na Slovensku v EÚ alebo aj na globálnom trhu.

Naše produkty majú unikátny dizajn, vysokú spoločenskú hodnotu a príspevok k dnešným TOP témam = recyklácia, upcyklácia, emisie, podpora znevýhodnených skupín atď. Môžete prezentovať firmu, ktorá má významný sociálny a environmentálny rozmer.
Wakivaky:
1- vyrábame originálne kožené a textilné produkty pre osobnú spotrebu,
2- produkty sú upcyklované - znižujeme emisie, nakoľko vyrábame produkty z vyradených materiálov (prevažne z automobilového priemyslu), čím eliminujeme potrebu nových materiálov,
3- recyklujeme – pri výrobe uplatňujeme princíp ZERO WASTE
4- zamestnávame aj ľudí zo znevýhodnených skupín

Aktuálne portfólio produktov je vid eshop (výroba produktov = sedacie vaky, obaly na notebooky, tašky, ľadvinky a iné viď eshop www.wakivaky.eu).

Vo Wakivaky máme vlastný vývoj a výrobu produktov.

variabilné hodnotenie (provízny systém = odmena závisí od celkového objemu a počtu predaných ks produktov)

v prípade dobrých výsledkov možnosť získať podiel (akcie spoločnosti a zabezpečiť si budúci pasívny príjem). Wakivaky je moderná akciová spoločnosť.

zmysluplná práca v oblasti upcyklácie, ktorá má vysoký spoločenský impact, participácia na hľadaní a aplikácií inovatívnych riešení aktuálných spoločenských problémov (textilny odpad, jeho využitie, znižovanie environmentálnej záťaže a zodpovedné podnikanie)

osobný rozvoj a podpora/kaučing skúseným senior manažérom
dynamický a priateľský kolektív

K žiadosti prosím pripojte CV a výsledky 60otázkového testu http://www.emiero.sk/test/60/

V motivačnom liste očakávame, že uvediete informáciu: aké sú Vaše silné stránky a prečo máte záujem pracovať u nás.

IBA vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor (osobný respektíve formou video hovoru).

Pozícia nie je vhodná pre osoby hľadajúce brigádu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

textilná výroba, riadenie výroby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý
Vyjednávanie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pozícia nie je vhodná pre študenta absolventa. Požadujeme aby kandidát preukázal aspoň 2 ročnú prax

Počet rokov praxe

2

hľadáme obchodníka nie podávača !
schopnosť predávať produkty
komunikačné a organizačné schopnosti
hľadanie spôsobov "ako to ide urobiť",
skúsenosti s vyjednávaním a spracovaním cenových ponúk

Sme konzultačná a projektová kancelária. Zameriavame sa na podnikateľské poradenstvo najmä v oblasti podpory rastu a rozvoja podnikania, ktoré je často spojené s rozvojovými projektami z oblasti R&D. Pre tieto projekty zabezpečujeme optimalizáciu stratégií, manažment rizík a financovanie aktivít. Financovanie riešime zo súkromných a aj z verejných zdrojov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4533185  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac