Logo PF/ACT, s. r. o.

Back office administrator/manager

PF/ACT, s. r. o.

Miesto práce
ARUBA Business Center, Galvaniho, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.6.2024
1 500 EUR/mesiacMožnosť čiastočného úväzku od 6 h (t.z. ¾ pracovný úväzok) pri alikvotnej hrubej mzde. Fakultatívne odmeny do 10%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v CRM systéme klienta priamo v jeho priestoroch: vystavovanie opravných dokladov (dobropisov, faktúr) nad rámec automatizovaného systému, párovanie došlých platieb s nedostatočnou identifikáciou, mesačný reporting pre materskú spoločnosť, príprava exportných súborov pre externú účtovnú spoločnosť.

Spracovanie podkladov pre výpočet miezd vrátane kontroly dochádzky a vyúčtovania cestovných príkazov zamestnancov klienta.

Práca si po zaškolení vyžaduje samostatnosť vrátane schopnosti prijímať kvalifikované rozhodnutia. Zahraničné pracovné cesty do materskej spoločnosti klienta (Poľsko) cca 4x ročne.

Vyžaduje sa znalosť angličtiny na bežnej konverzačnej úrovni, výhodou je znalosť poľského alebo litovského alebo ruského jazyka.

Predpokladaný nástup do zamestnania 1.5.-1.6.2024.

Plná úhrada stravného v podobe finančného príspevku 7,30 eur/deň, rekreačný príspevok (275,00 eur/rok), možnosť čiastočne si nastaviť pracovný čas, po skončení skúšobnej doby príspevky zamestnávateľa do 3. piliera (DDS).

Životopis v SLOVENSKOM jazyku zasielajte e-mailom na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Litovský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Office Manager, Back Office Support

Počet rokov praxe

2

Od úspešného uchádzača požadujeme spoľahlivosť, samostatnosť a ochotu učiť sa. Bude základným komunikačným pilierom medzi klientom a našou spoločnosťou.

PF/ACT, s. r. o. je spoločnosť špecializujúca sa na vedenie podvojného účtovníctva, spracovanie daňových priznaní a spracovania miezd pre menšie a stredné firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4795215  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac